• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Oryginalna bateria do smartfona - gdzie kupić?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
2,275 wizyt
pytanie zadane 30 sierpnia 2017 w Urządzenia mobilne przez Alwox Gaduła (4,840 p.)
Poszukuję baterii do Samsunga Note 3 wie ktoś czy da się jakoś ocenić czy np ta będzie na pewno oryginalna http://hurtgps.pl/pl/p/Samsung-bateria-Galaxy-Note3-N900-oryginalna-3200mAh-B800BE-bulk-dostepne-od-reki/5177 ? Napisane że to wersja 'bulk' ale z tego co wyczytałem to oznacza tyko tyle, że będzie to sama bateria w woreczku.

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 30 sierpnia 2017 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
edycja 30 sierpnia 2017 przez Eryk Andrzejewski

Myślę, że tak A teraz zgłupiałem i nie jestem pewien. W razie czego możesz zwrócić na podstawie niezgodności towaru z opisem. smiley

komentarz 30 sierpnia 2017 przez Alwox Gaduła (4,840 p.)
A jak można rozpoznać? Poza całym tekstem po chińsku :p
1
komentarz 30 sierpnia 2017 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)

Teraz nieco zgłupiałem. W Internecie piszą, że bateria Samsunga jest oryginalna, gdy pod logiem Samsung jest napis Near Field Communication. Nie powiem Ci, na ile to prawda, ale jeśli zależy Ci na oryginalnej baterii to może spróbuj takiej poszukać. Chodzi im chyba o coś takiego: http://www.bestfixcy.com/wp-content/uploads/2015/03/samsung-galaxy-s4-battery-1398167594.jpg

komentarz 30 sierpnia 2017 przez Alwox Gaduła (4,840 p.)
Hmm ciekawe, dzięki. Nie musi być koniecznie oryginalna w 100% ale nie chciał bym jakiejś chińszczyzny która nie wiadomo czy się nie rozleci, wybuchnie za jakiś czas albo będzie gorsza np w faktycznej pojemności, tym bardziej że ich ceny nie są już jakieś wysokie.
komentarz 30 sierpnia 2017 przez Alwox Gaduła (4,840 p.)
BTW czemu jeśli taki napis oznaczał by że jest oryginalna podróby miały by go nie mieć? Rozumiem hologramy itp ale jak już lecą z podrabianiem to co zrobienie takiego napisu przeszkadza?
komentarz 31 sierpnia 2017 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)

Nie wiem właśnie, natomiast jeżeli pewne jest, że Samsung daje ten napis na swoje baterie, to to chyba będzie podróbka. smiley

komentarz 31 sierpnia 2017 przez Alwox Gaduła (4,840 p.)
http://www.samsung.com/uk/mobile-accessories/battery-b800b-galaxy-note-3/ na angielskiej stronie samsunga, przynajmniej na zdjęciu, też nie ma
0 głosów
odpowiedź 31 sierpnia 2017 przez Milesq Nałogowiec (32,020 p.)
najlepiej napisz do działu klientów :)

Podobne pytania

0 głosów
4 odpowiedzi 293 wizyt
pytanie zadane 13 kwietnia 2016 w Urządzenia mobilne przez MasterShake Nowicjusz (150 p.)
+3 głosów
6 odpowiedzi 20,159 wizyt
pytanie zadane 13 lipca 2015 w Offtop przez jemo Początkujący (390 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 256 wizyt
pytanie zadane 2 listopada 2020 w Urządzenia mobilne przez asdsad Początkujący (420 p.)

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,557 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...