• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Czy ciezko znalezc prace jako junior .net lub java?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
1,403 wizyt
pytanie zadane 30 sierpnia 2017 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Caipirinha Nowicjusz (130 p.)
W ktorym jezyku latwiej  o robote, dobre zaobki i przyszly rozwoj? Chce zostac backendowcem lub full-stackiem. Jezyki znam w podobnym stopniu, ale ciagle nie moge sie zdecydowac w ktorym kierunku pojsc, stracilem juz chyba miesiac czasu na rozmyslenia, ale to w koncu powazna decyzja, nie chce pozniej zalowac zlego wyboru... W .net lubie to, ze mam wszystko od jednego dostawcy, jeden kierunek rozwoju i po prostu sie ucze, gdzie w javie mam pierdyliard frameworkow, bibliotek i nie wiadomo gdzie ruszyc. Niby glownie uzywa sie springa i hibernate, ale to tez nie zawsze i sa to wielkie kobyly... Poszdlbym w .net i cos mi tak podpowiada ale boje sie, ze nie znajde roboty jako junior, na wykopie np kraza informacje, ze w .net bez doswiadczenia nie znajde pracy... W javie niby latwiej i pracy wiecej i zarobki lepsze, ale  z javy w ogole nie mam frajdy programowania... Jest jakas taka bezjajeczna, jak flaki z olejem.

Pomozcie ludzie, szczegolnie tych z doswiadczniem komercyjnym, w jakim kierunku warto pojsc? Doradzcie cos... Dzieki wielkie z gory.
komentarz 30 sierpnia 2017 przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)

, stracilem juz chyba miesiac czasu na rozmyslenia,

Nic do dodania, zamiast siedziec na tylku i myslec, czy zarobie w tym jezyku 5k+ a w tym 3k+, ale nie lubie tego za 5k+ tylko ten za 3k+, to wezme ten ktorego nie lubie. Zrozum, ze wybierasz jezyk, ktory Ci sie podoba i sprawia przyjemnosc, a prace da sie znalezc zawsze, raz ciezej raz latwej zalezy ood popytu i podazy :)

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 31 sierpnia 2017 przez DobryKurczak Bywalec (2,320 p.)

Poszdlbym w .net i cos mi tak podpowiada ale boje sie, ze nie znajde roboty jako junior, na wykopie np kraza informacje, ze w .net bez doswiadczenia nie znajde pracy... W javie niby latwiej i pracy wiecej i zarobki lepsze, ale  z javy w ogole nie mam frajdy programowania... Jest jakas taka bezjajeczna, jak flaki z olejem.

Rób projekty open source, szukaj staży w .Net, nie musisz od razu pracować zarobkowo. Poznasz ciekawych ludzi, dowiesz się co robić, żeby być dobrym programistą. Jeśli będziesz dumał, czy mnie przyjmą czy nie, to lepiej idź na kasę w Biedronce. Płacą nie najgorzej i doświadczenia komercyjnego nie wymagają ;)

 

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 951 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 244 wizyt
pytanie zadane 24 marca 2017 w Ogłoszenia, zlecenia przez Maja_Temrec Początkujący (330 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 933 wizyt
pytanie zadane 15 lipca 2020 w C i C++ przez Nickowy3456 Użytkownik (610 p.)

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,559 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...