• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Buddy Bird - Gra zręcznościowa

VPS Starter Arubacloud
+1 głos
262 wizyt
pytanie zadane 28 sierpnia 2017 w Nasze projekty przez Kacper Świercz 1 Nowicjusz (190 p.)

[=] Buddy Bird [=]

✏ Status ukończenia: 100%

✏ Wersja: 1.0.0

✏ Autor: Evl Games

✏ Krótki Opis: Postaraj się dolecieć jak najwyżej! Pobijaj swój rekord!

✏ Długi Opis: Klikaj w ekran aby lecieć! Doleć najwyżej jak potrafisz i pobij swój rekord!

 

Co znajduję się w grze?

- 9 Różnych ptaków którymi możesz grać!

- 18 Osiągnięć do zdobycia!

- Ranking graczy!

✏ Technologie:

- Unity

- Inkscape

- Adobe Photoshop CC

✏ Dodatkowe informacje:

Zapraszam do polubienia fanpage: www.facebook.com/EvlGamesOfficial

i do odwiedzenia strony www.evlgames.pl

 

Download: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.evlgames.buddybird

komentarz 28 sierpnia 2017 przez Michał Gibas Pasjonat (19,610 p.)
Zdaje się, że grafiki ptaków są skopiowane z innej gry ;/
komentarz 28 sierpnia 2017 przez Kacper Świercz 1 Nowicjusz (190 p.)
Inspirowałem się innymi grami :) Ponad 5 dni robiłem tylko te 9 bo kompletnie nie mogłem nic wymyślić czego nie było już więc lipa :/
komentarz 31 sierpnia 2017 przez Alex.Ironside Stary wyjadacz (14,880 p.)
"Co znajduję się w grze?"

znajduje powinno byc. A negatywnymi komentarzami sie nie przejmuj. Wazne ze cwiczysz.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 31 sierpnia 2017 przez seba Dyskutant (8,900 p.)
Według mnie słabe, po co robić gry które powstały i dodawać je do internetu, skoro ma się świadomość że są one o wiele gorsze. Aby stworzyć coś dobrego trzeba poświęcić o wiele więcej czasu niż ty tutaj włożyłeś.
1
komentarz 31 sierpnia 2017 przez WireNess Stary wyjadacz (11,240 p.)

Ważne, że ćwiczy, a co za tym idzie powiększa swoje umiejętności.

Według mnie dobrze, że tworzy jakąś grę i poświęca czas na programowanie, niż traci czas na rzeczy zbędne tzn. grę przykładowo w ,,majkrafta" czy inne temu podobne ;)

po co robić gry które powstały i dodawać je do internetu, skoro ma się świadomość że są one o wiele gorsze.

Od czegoś trzeba zacząć.... Nikt z nas nie urodził się umiejętnościami do programowania, więc prośiłbym oddać więcej szacunku autorowi choćby za to, że poświęcił swój czas na stworzenie czegoś :) Kto wie, czy przypadkiem za naście lat nie będzie współautorem jakieś gry która zdobędzie popularność na całym świecie? ;D

Pozdrawiam

komentarz 31 sierpnia 2017 przez seba Dyskutant (8,900 p.)
Masz rację warto ćwiczyć, ale czy konieczne jest zaśmiecanie internetu kolejnymi grami które już powstały? Nie lepiej stworzyć coś unikatowego, coś czego jeszcze nikt inny nie zrobił tak aby się wybić? Wszystkie gry które powstają typu Flappy Bird czy też Pokemon Go nie miały żadnych poprzedników, dlatego ludzie je pokochali(co prawda Flappy Birda na krótko ;)) i dlatego też autorzy pokaźnie zwiększyli swój majątek. Jeśli coś tworzyć to coś swojego a nie bawić się w kopiowanie.
komentarz 31 sierpnia 2017 przez WireNess Stary wyjadacz (11,240 p.)

Jeśli coś tworzyć to coś swojego a nie bawić się w kopiowanie.

Co prawda to prawda, ale nadal podtrzymuje swój argument dot. tego, że od czegoś zacząć trzeba. Jestem za tworzeniem remake-ów znanych gier i wypuszczaniu (tych lepszych) projektów w internet, bo wiem ile tacy młodsi (pod względem stażu) developerzy gier włożyli w to pracy.

Oczywiście jestem za tworzeniem czegoś swjego i unikatowego rękami i nogami, bo masz racje pisząc: 

Nie lepiej stworzyć coś unikatowego, coś czego jeszcze nikt inny nie zrobił tak aby się wybić?

Ale z tym wybijaniem nie zawsze jest tak wesoło :D Napierw trzeba wymyślić coś ciekawego i chwytliwego w co ludzie będą chcieli grać, a w tych czasach ciężko jest wymyślić coś nowego (wszystko już było), więc według mnie staż zdobyty na tworzeniu remaków jest tu przydatny. A poza tym nie raz i nie dwa zdarzały się osoby które wybijały się na dobrych remake-ach gier :D

PS: Zapraszam całe forum do włączenia się w tą ciekawą dyskusje :D

Pozdrawiam

komentarz 31 sierpnia 2017 przez seba Dyskutant (8,900 p.)
Jakby wszystko było to nie było by niczego nowego. Pamiętaj wyobraźnia ludzka nie zna granic.

PS.Lepiej niech nikt się nie włącza, bo nie chce mieć miliona powiadomień xD
komentarz 31 sierpnia 2017 przez WireNess Stary wyjadacz (11,240 p.)

Jakby wszystko było to nie było by niczego nowego. Pamiętaj wyobraźnia ludzka nie zna granic.

W sumie masz rację :D Człowiek wykorzystuje podobno tylko 10% możliwości swojego mózgu ;D

komentarz 31 sierpnia 2017 przez niezalogowany

WireNess to mit jest :D Raczej człowiek nie zawsze potrafi wykorzystać konkretnie potencjał swojego mózgu ;)

PS. Ostatnio widziałem Twój temat. Znalazłeś już rozwiązanie?

komentarz 31 sierpnia 2017 przez WireNess Stary wyjadacz (11,240 p.)

PS. Ostatnio widziałem Twój temat. Znalazłeś już rozwiązanie?

Postanowiłem porzucić ten projekt, podszkolić się trochę z dzedziny C++ oraz SFML-a i (może za jakiś czas) powrócić do projektu ;) W tamtym nie wykorzystałem pełnego potencjału obiektowości i dosyć bardzo zaśmieciłem kod :D

Podobne pytania

+3 głosów
0 odpowiedzi 240 wizyt
pytanie zadane 6 lipca 2018 w Nasze projekty przez Kacper Świercz 1 Nowicjusz (190 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 180 wizyt
pytanie zadane 18 października 2017 w Nasze projekty przez DoKo Games Użytkownik (690 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 142 wizyt

92,451 zapytań

141,261 odpowiedzi

319,073 komentarzy

61,853 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...