• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Dwujęzyczny serwis

0 głosów
70 wizyt
pytanie zadane 27 sierpnia w Sieci komputerowe, internet przez Anoonymous Użytkownik (560 p.)
Witam, chciałbym dopytać kogoś kto bardziej orientuje się w temacie stron dwujęzycznych. Przypadek w którym serwis jest w dwóch językach- wiodący PL. Myślałem nad rozwiązaniem typu: .com będzie domyślnie w języku polskim, zaś treść en w .com/en
Zastanawiałem się tylko co zrobić z wpisami tzn. wszystkie wpisy do jednego "folderu" .com/p/jakiś-wpis oraz .com/p/something, czy może jakoś to rozdzielić np. .com/p/jakiwpis oraz .com/en/p/something? A może jakiś inne rozwiązanie? Proszę o poradę.

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 27 sierpnia przez Ehlert VIP (109,770 p.)

Spotkałem się z przypadkami w których kod języka był subdomeną. pl.yourpage.com

komentarz 27 sierpnia przez Anoonymous Użytkownik (560 p.)
w moim przypadku nie ma to większego sensu- zostanę przy "katalogach"
0 głosów
odpowiedź 27 sierpnia przez maciej.tokarz Stary wyjadacz (14,700 p.)

W Angular jest fajne rozwiązanie angular-translate. Naturalnie jaką wersję językową wczytasz będzie zależało czy to od subdomeny, czy ścieżki.

M.

komentarz 27 sierpnia przez Anoonymous Użytkownik (560 p.)
Projekt nie wykorzystuje angulara, a pytanie jest czysto techniczne- nie szukam technologi, która to zrobi, a jedynie proszę o naprowadzenie, która wersja jest lepsza i dlaczego.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 71 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 71 wizyt
pytanie zadane 17 października 2015 w Offtop przez slavek Nowicjusz (200 p.)
+1 głos
7 odpowiedzi 15,979 wizyt
pytanie zadane 6 października 2015 w Grafika i multimedia przez Adam Jakś Dyskutant (8,650 p.)

39,719 zapytań

78,162 odpowiedzi

153,596 komentarzy

18,779 pasjonatów

Przeglądających: 186
Pasjonatów: 13 Gości: 173

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...