• Najnowsze pytania
 • Bez odpowiedzi
 • Zadaj pytanie
 • Kategorie
 • Tagi
 • Zdobyte punkty
 • Ekipa ninja
 • IRC
 • FAQ
 • Regulamin
 • Książki warte uwagi

[ALPHA TESTY][ANDROID] Quo, czyli dyscyplina .apk

+3 głosów
100 wizyt
pytanie zadane 26 sierpnia 2017 w Nasze projekty przez Dominik Kołacki Obywatel (1,100 p.)

Czołem wszystkim. 

Większość ludzi których znam, pomimo dużej wiedzy i determinacji, ma problem z utrzymaniem odpowiedniego mindsetu, z utrzymaniem się na odpowiedniej drodze do celu. Nie chodzi o to że im się nie chce, czy że zmieniają zdanie dotyczące tego co chcą osiągnąć. Oni zwyczajnie zapominają w którą stronę iść, bardzo często zbaczają z obranego kursu, szczególnie jeżeli mówimy o szlakach które przemierza się samemu, bez nadzoru. Bardzo łatwo o dezorganizację, o brak systematyczności, rozpraszanie się, prokrastynacje. Z resztą, mi samemu także się to bardzo często zdarza i jestem w stanie się założyć, że jeżeli przykładasz dużą wagę do własnego rozwoju, to doskonale wiesz o czym mówię. Jest to problem powszechny i wart uwagi. Poza tym, samo utrzymanie skupienia na celu przez wiele dni/tygodni/miesięcy wymaga sporej dawki wysiłku, który mógłby przecież zostać wykorzystany bardziej produktywnie, nie?


Rozwiązanie, przynajmniej częściowe, aktualnie powstaje i możesz mieć w nim swój udział. Quo jest bezpośrednią konkurencją aplikacji takich jak HabitBull czy Fabulous. Tylko że lepszą, of course. Znaczy się, o ile tylko wywalimy z niej wszystkie błędy i dociągniemy do wersji 1.0... Tutaj właśnie wkraczasz TY! 

Wersja V.0.4 (kryptonim, 'wycięto  z niej wszystkie bajery') została właśnie udostępniona do zamkniętych alpha testów. Twój cel jest prosty. Poluj na błędy, znajduj niedociągnięcia, wytykaj nam co mogliśmy zrobić lepiej. Co tydzień/półtora do twoich rąk zostanie dostarczona aktualizacja z kolejną paczką błęd... znaczy się funkcjonalności. I tak aż do 1.0.0 release. 

      

 

Każdy aktywny alpha/beta tester otrzyma konto premium aplikacji, możliwość wyświetlenia w niej (po publikacji) od 100 do 1000 swoich reklam i... postaram się wymyślić coś jeszcze przed końcem testów :). 

Szczegóły i zapisy: dominik.kolacki12@gmail.com    Otwarte testy rozpoczną się w przyszłym miesiącu. 


A już w najbliższej przyszłości m.in. :

 • Predefiniowane rytuały, czyli stworzone przez nas, oraz samą społeczność aplikacji, nawyki mające w określony sposób wpłynąć na nasze życie. Swoją obecnością zaszczyci nas kilkanaście challengy w tym słynne r/NoFap czy "cold shower '30 ". 
 • Bardzo dokładne statystyki naszych postępów, pozwalające dokładnie śledzić naszą drogę na szczyt. I to nie tylko w formie suchych tabelek i wykresów, serio, to będzie coś ekstra ;). 
 • Wewnętrzne forum (wewnątrz aplikacji) do dyskutowania o poszczególnych nawykach/rytuałach, oraz o tym jak zmienić swoje życie na lepsze.

Jeżeli pozwolicie, rozwój prac będzie w tym poście na bieżąco relacjonowany. Zgoda? Poza tym, zachęcam do dyskusji :). 

 

 

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 2 września 2017 przez Olszewski.Dev Początkujący (380 p.)

Po przeczytaniu sądzę, że jest to ciekawa inicjatywa wink

Podobne pytania

+2 głosów
1 odpowiedź 208 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 306 wizyt
pytanie zadane 4 lutego 2017 w Offtop przez Pajdas Mądrala (5,930 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 61 wizyt
Porady nie od parady
Forum posiada swój własny chat IRC, dzięki któremu będziesz mógł po prostu pogadać z innymi Pasjonatami lub zapytać o jakiś problem. Podstrona z chatem znajduje się w menu pod ikoną człowieka w dymku.IRC

66,319 zapytań

113,057 odpowiedzi

239,193 komentarzy

46,585 pasjonatów

Przeglądających: 135
Pasjonatów: 1 Gości: 134

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...