• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Ciagle wywala mi system, narzedzia odzywskiwania

Object Storage Arubacloud
0 głosów
194 wizyt
pytanie zadane 25 sierpnia 2017 w Systemy operacyjne, programy przez m.szczepanik Nowicjusz (120 p.)

Witam

Z gory mowie ze nie jestem obcykana w te klocki ale moje pytanie jest proste. 

okolo 2-3 miesiace temu kupilam laptopa dell , tydzien temu pokazal mi sie komunikat jak na zdjeciu tylko ze w jezyku ang. W zwiazku z tym ze nie umialam sobie z tym sama poradzic oddalam laptop do serwisu. Wgrali mi system, a dzisiaj znow to samo. Co moze byc przyczyna? Mam tam jechac z reklamacja czy to w zadnym wypadku nie jest wina serwisu? 

komentarz 25 sierpnia 2017 przez m.szczepanik Nowicjusz (120 p.)
Dell Inspirion 11*
komentarz 28 sierpnia 2017 przez bartolinciu Dyskutant (7,580 p.)
Mogłabyś wrzucić to zdjęcie na jakiś zewnętrzy hosting? Tutaj te zdjęcia straszni etracą na jakości.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 30 sierpnia 2017 przez plucins Stary wyjadacz (11,110 p.)
A nie jest to kwestia przegrzewania się tego laptopa? Wydaje się, że temp na CPU jest za wysoka, przez to się resetuje i pojawia się ekran o odzyskiwaniu danych po nie prawidłowym resecie.

Jeżeli zapłaciłeś już za usługę usunięcia tego błędu w serwisie, a serwis nie wykonał tej usługi prawidłowo to wydaje się, że warto się tam udać i poprosić o ponowną weryfikację problemu.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 693 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 156 wizyt
–1 głos
1 odpowiedź 2,640 wizyt

92,555 zapytań

141,404 odpowiedzi

319,560 komentarzy

61,941 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...