• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jak zrobić Pop Up bez szarego tła???---------- WordPress

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
414 wizyt
pytanie zadane 23 sierpnia 2017 w HTML i CSS przez Adrian86452 Użytkownik (690 p.)
edycja 23 sierpnia 2017 przez Adrian86452

Witam .Chciałbym zrobić pop up ale bez tego szarego tła.Chciał żeby po naciśnięciu w wybrane miejsce na przykład tu (screen) dało się to nacisnąć za pierwszym razem.Bo normalnie to gdy nacisnę to tylko wyłącza się pop up ale nie włącza się to co nacisnąłem. Jak to zrobić jakiej wtyczki użyć?????/?? Miało by to byc jak na screenie ponizej gdy naceluję  na coś myszką da się to nacisnąć.

komentarz 23 sierpnia 2017 przez ScriptyChris Mędrzec (190,190 p.)
Podasz jakiś kod, albo chociaż nazwę wtyczki (jeśli z jakiejś korzystasz)? Na podstawie samego screena trudno będzie Tobie pomóc.
komentarz 23 sierpnia 2017 przez Adrian86452 Użytkownik (690 p.)

to nie jest screen mojego popup a . Pokazałem go żeby pokazać o co mi chodzi .Ja mam wtyczkę easy facebook like box i wygląda ona tak (screen)jak widzisz  u mnie jest to szare tło ( nie chodzi mi o kolor) tylko o to że na 1 screenie w pytaniu niema takiego tła i można tam normalnie wykonywać jakąś akcję na stronie poza samym okienkiem popup 

komentarz 23 sierpnia 2017 przez ScriptyChris Mędrzec (190,190 p.)

To szare tło to zapewne warstwa overlay nałożona na całą stronę, która właśnie uniemożliwia Ci klikanie w cokolwiek pod spodem. Możesz ją usunąć - z tym, że nie wiem w czym jest zapisany jej kod, więc szczegółów Ci nie podam. Ewentualnie, jeśli nie usunąć u źródła, zawsze możesz zaprzęgnąć JavaScript i usuwać overlay dynamicznie ze skryptu.

komentarz 23 sierpnia 2017 przez Adrian86452 Użytkownik (690 p.)
Zauważ że na pierwszym screenie jest krzyżyk do zamknięcia popup'a i jak ktoś nie trafi w krzyżyk to naciśnie w reklamę (i otworzy się ona) a mój pop up po prostu się zamyka i nawet gdy była by tam reklama nie otworzyła by się . Właśnie po to jest mi to potrzebne
komentarz 23 sierpnia 2017 przez Adrian86452 Użytkownik (690 p.)

Dzięki chociaż teraz wiem jak się to nazywa .Szukam w innych wtyczkach Czy to ta opcja???

komentarz 23 sierpnia 2017 przez ScriptyChris Mędrzec (190,190 p.)
Tak.

Chociaż jako "usunięcie" miałem na myśli z kodu źródłowego :) Ale, jeśli to rozwiązanie jest szybsze w zastosowaniu i poskutkuje, to czemu nie.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 23 sierpnia 2017 przez Jedras Maniak (54,860 p.)
Szczerze powiedziawszy to z większością wtyczek popup by się udało. W razie co wystarczy edytować wtyczkę i wyrzucić "szare tło". Niektóre może będą miały w swoich ustawieniach odpowiednią opcję. Z jakiej wtyczki teraz korzystasz?
komentarz 23 sierpnia 2017 przez Adrian86452 Użytkownik (690 p.)
Korzystam z easy facebook like box. Jak się edytuje wtyczki ?  nie znam się na tym błagam pomóż
komentarz 23 sierpnia 2017 przez Adrian86452 Użytkownik (690 p.)

będę bardzo wdzięczny yes

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 113 wizyt
pytanie zadane 28 stycznia 2018 w HTML i CSS przez Alcomats Użytkownik (580 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 58 wizyt
pytanie zadane 16 grudnia 2023 w Sieci komputerowe, internet przez niezalogowany
0 głosów
1 odpowiedź 131 wizyt
pytanie zadane 17 stycznia 2021 w Systemy operacyjne, programy przez DonDario Nowicjusz (120 p.)

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,080 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...