• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Zestaw komputerowy

Object Storage Arubacloud
0 głosów
225 wizyt
pytanie zadane 20 sierpnia 2017 w Sprzęt komputerowy przez Roniasz Nowicjusz (140 p.)

Witam wszystkich forumowiczów! Mam pytanie. Co sądzicie o takim zestawie komputerowym? A może macie jakieś lepsze propozycje? Od razu chcę powiedzieć, iż interesuje mnie zestaw typowo gamingowy, na którym będę mógł bezproblemu streamować takie tytuły jak CS:GO czy League of Legends! Mój maksymalny budżet wynosi 3200zł. Z góry pozdrawiam!

 

Zestaw: https://www.morele.net/inventory/info/24S8LV/

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 21 sierpnia 2017 przez Maciej Fras Użytkownik (840 p.)
Do streamowania (do normalnego grania w sumie też) lepszy będzie ryzen 5 1600.

Do 3,2k - Twój zestaw, tylko zmienić procesor na i5 7500/7400 i ram na tani 2133(płyta główna i tak jest do 2133),a kartę graficzną na 1060 6gb

Złożyłem też zestaw za 3,5k, jeżeli był byś w stanie dołożyć (a do streamingu dużo to zmieni)

http://www.morele.net/inventory/info/9eTPcU/

O tutaj masz różnicę - https://www.youtube.com/watch?v=P8bRqdFGCf0
Różnica jest taka, że tutaj masz 1600x (różnica do 1600 jest malutka) i i5 7600k, który też jest podkręcony co powinno działać na jego korzyść, ale jednak ryzen i tak jest dużo lepszy :) Od razu mówię,że nie jestem jakimś fanem żadnych z tych firm, pokazuje tylko fakty.

Pamiętaj, że wkrótce będą miały procesory intel coffe lake (Pierwsze ok. 15 września), które mogą okazać się całkiem opłacalne.Poza tym ceny kart graficzny są dosyć niekorzystne ale na to nic już nie poradzę.
komentarz 21 sierpnia 2017 przez Molester Bywalec (2,920 p.)
Po co Ci update biosu na tej B350?  A co do płyty, to raczej lepiej dopłacić do modelu asusa.
komentarz 22 sierpnia 2017 przez Maciej Fras Użytkownik (840 p.)
Bo starsze biosy mogą mieć problemy z pamięciami, a nie wiem, czy autor poradzi sobie z aktualizacją (no,chyba, że na nowych płytach głównych są jakieś automatyczne lub prostsze aktualizacje, to nikt nie powinien mieć problemu.) Co do płyty głównej - jasne można dopłacić ale to była tylko propozycja dla autora, co by nie dokładać zbyt dużo ;)
komentarz 23 sierpnia 2017 przez Alvancaran Dyskutant (8,160 p.)
Z corsairami sa ostatnio problemy, zmien na gskille i zasilacz seasonic s12ii-520

Podobne pytania

0 głosów
4 odpowiedzi 243 wizyt
pytanie zadane 27 maja 2018 w Sprzęt komputerowy przez buła Nowicjusz (160 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 175 wizyt
pytanie zadane 20 sierpnia 2017 w Sprzęt komputerowy przez Roniasz Nowicjusz (140 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 165 wizyt

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,557 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...