• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Nowy komputer, skaczący VAR - CS:GO

Object Storage Arubacloud
0 głosów
1,584 wizyt
pytanie zadane 19 sierpnia 2017 w Sprzęt komputerowy przez Red Fox Nowicjusz (120 p.)

Witam!

Od 2 tygodni posiadam nowy komputer, gdzie wyciągam na nim po 300fps w grze CS:GO. Problem tkwi w tym, że od 8/10 dni zaczął mi skakać var, czytałem że może być to spowodowane tym, że procesor się grzeje, fakt komputer jest lekko ciepły a na aplikacji HWMonitor pokazuje, iż procek ma temperaturę około 40/42 stopni. Mam chłodzenie z jednym wiatrakiem i planuje dokupić jeszcze 2, jednak nie wiem czy to pomoże bo nie wiem czy to od tego zależy. Liczę na pomoc i za każdą bardzo dziękuję, miłego. Pozdrawiam!

 

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 19 sierpnia 2017 przez CzikaCarry Szeryf (75,340 p.)
40/42 stopnie to bardzo niska temperatura. Bardziej bym zrzucił winę na kartę graficzną, bo var to frametime. Ale na wszelki wypadek ustaw csgo aby mógł korzystać ze wszystkich rdzeni i popatrz czy komputer w tym samym czasie nie wykonuje jakiegoś cięzkiego zadania.
komentarz 19 sierpnia 2017 przez Red Fox Nowicjusz (120 p.)
Kartę graficzną posiadam geforce gtx 1060, wszystko podczas gry wyłączam, zostawiam jedynie komunikator TeamSpeak.
komentarz 19 sierpnia 2017 przez CzikaCarry Szeryf (75,340 p.)
a jaki procesor posiadasz? Spróbuj też usunąć config, może to pomoże :)
komentarz 19 sierpnia 2017 przez Red Fox Nowicjusz (120 p.)
procesor i5 7500

Podobne pytania

–20 głosów
1 odpowiedź 1,486 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 301 wizyt
pytanie zadane 2 października 2018 w Sprzęt komputerowy przez Kuba07y Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 673 wizyt
pytanie zadane 2 stycznia 2019 w Sprzęt komputerowy przez Ku Sio Nowicjusz (120 p.)

92,555 zapytań

141,404 odpowiedzi

319,557 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...