• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jak działa giełda Bitcoin?

Object Storage Arubacloud
+3 głosów
786 wizyt
pytanie zadane 18 sierpnia 2017 w Offtop przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)
Cześć, czy ktoś wie jak działa giełda bitcoin?

Jak coś takiego stworzyć?
1
komentarz 18 sierpnia 2017 przez maciek061 Gaduła (4,490 p.)
No właśnie, dołączam się do pytania. Zawsze tłumaczą, co to jest bitcoin i opowiadają jego historię, ale nigdy nie tłumaczą jak można takie bitcoiny posiadać, zarabiać, wydawać...
komentarz 19 sierpnia 2017 przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)
Dobra, bo ja juz Was nie rozumiem :D.

Na YT jest tyle poradnikow dotyczacych bitcoina, gdzie kupuc, kiedy kupic, kiedy sprzedac by zarobic itd.

 

BitCoin kupujesz na gieldzie BitCoina, za realne pieniadze..jak sie nie myle, to keden BitCoin kosztuje 3k $+ :) , albo okolo 3k.

Jak zarabiac? Kupujesz w momencie gdy BitCoin ma slaby kurs, dla tych ktorzy kupili wczesniej, to otrzymali dodatkowo 1 BitCoinCash, ktory jest tez warty iles tam, nie powiem ile dokladnie. BitCoin, sprzedajesz w momencie, gdy jego ceny rosna z czym to sie wiaze? Trzeba monitorowac gielde :)

 

Kolega ma forum o BitCoin, wiec uadaj tam reszte pytan, po za tym, tam tez juz sie wypowiadalem :)

 

Mala rada, zajrzyj na angielskie strony lub do DarkNetu, a znajdziesz na 100% informacje.

 

@Pawel, po cco robic gielde, gdy jest ich wystarczajaca ilosc?
komentarz 19 sierpnia 2017 przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)
ok, dzięki
komentarz 10 października 2017 przez walec51 Nowicjusz (100 p.)
edycja 10 października 2017 przez walec51
...
komentarz 28 sierpnia 2020 przez jamiehogsmith Nowicjusz (100 p.)

Jeśli kiedykolwiek chcesz spróbować handlu, lepiej skorzystaj z tej platformy https://www.trustpilot.com/review/instaforex.com. Handel to cała nauka do nauczenia.

komentarz 24 maja 2022 przez on Nowicjusz (100 p.)
edycja 24 maja 2022 przez on

Chcę podzielić się z Wami przydatną informacją, którą znalazłem na forum https://www.hebergementweb.org poświęconym kryptowalutom. We współczesnym świecie bitcoin jest najszybciej rozwijającą się walutą, doskonałą opcją dla inwestycji. Umiejętnie grając na giełdzie kryptowalut, możesz zarabiać dobre pieniądze, próbować zrozumieć wszystkie niuanse wydobycia i dołączyć do światowych brokerów.

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 24 października 2017 przez educd Nowicjusz (140 p.)
Rusza właśnie giełda edukacyjna edu.CoinDeal.com. Można się zarejestrować, a konkurs rusza 30.10. Będzie można pograć Bitcoionami, Litecoinami i Ethereum. Wygraną jest prawdziwy Bitcoin, więc polecam.
–2 głosów
odpowiedź 18 sierpnia 2017 przez ForeverFriendzone Dyskutant (7,520 p.)
komentarz 18 sierpnia 2017 przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)

Jak działa giełda Bitcoin?

Wiem co to jest bitcoin. Tylko zastanawi mnie fakt jak giełda działa. Jak twórcy giełdy połączyli się z systemem, itp. Jak coś prowadzę stronę, jak i forum o tematyce bitcoinowej.

 

komentarz 19 sierpnia 2017 przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)
Nie za bardzo rozumiem :D pytanie, jak tworcy polaczyli sie z systemem? Jakim syatemem?
komentarz 19 sierpnia 2017 przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)
Tak, właśnie o to chodzi.
komentarz 19 sierpnia 2017 przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)
Jak sie nie myle, to BitCoina da sie chyba kupic na nlrmalnej gieldzie, reki nie dam sobie uciac, bo nigdy nie sprawdzalem, ale gdy sie da, tto pocuytaj jak dziala normalna gielda, o jej systemach itd.
komentarz 19 sierpnia 2017 przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)
Chodzi mi dokładnie jak działa system giełdowy? Jak się giełda łączy z serwerami?
komentarz 19 sierpnia 2017 przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)
To juz jest sprawa techniczna i mysle, te roznie to bywa i zalezy od gieldy. Szczerze lowiac nie wiem, to pytanie do osob zajmucacych sie serwerami :) i polaczeniami z serwerem, baza danych
komentarz 19 sierpnia 2017 przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)
ok, dzięki za odpowiedz.
komentarz 19 sierpnia 2017 przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)
Nie ma problemu, ale mala rada, jezeli zajmujesz sie juz czyms, tworzysz o tym  i Forum, to fajnie by bylo gdybys byl obeznany. Wiem, ze kryptowaluty to cos "nowego", ale jednak gdy cos sie robi, to porzadnie :)
komentarz 19 sierpnia 2017 przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)
ok, ogólnie to cały czas się uczę. Długo już siedzisz w bitcoinach?
komentarz 19 sierpnia 2017 przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)
Nie nie siedze w tym wcale, tzn. nie kupuj, nie sprzedaje, nie kupuje nic w DarkNecie itd. Gielda czasami sprawdzam, czytam i to tyle.

Podobne pytania

+1 głos
4 odpowiedzi 509 wizyt
pytanie zadane 10 stycznia 2018 w Offtop przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)
0 głosów
4 odpowiedzi 2,299 wizyt
pytanie zadane 16 listopada 2017 w Offtop przez Krzysio4224 Obywatel (1,690 p.)
+1 głos
2 odpowiedzi 365 wizyt
pytanie zadane 14 sierpnia 2017 w Offtop przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)

92,539 zapytań

141,382 odpowiedzi

319,476 komentarzy

61,928 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...