• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Bitcoin forum - dalszy rozwój

Object Storage Arubacloud
+1 głos
371 wizyt
pytanie zadane 14 sierpnia 2017 w Offtop przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)

Cześć, stworzyłem niedawno forum, jak i stronę o Bitcoinach. Czy ktoś tutaj byłby zainteresowany, aby dowiedzieć się czegoś więcej o nich.

Czy uważacie, że kolorystka forum jest odpowiednia? 

Co byście w zmienili? 

Forum jest oparte na tym samym silniku co Forum Pasji-Informatyki. wink

komentarz 14 sierpnia 2017 przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)
Co do forum widaac, e silnik bazuje na tym samym co forum pasja, wrecz jest taki sam uklad stron itd. Co mnie martwi, bo nie jest to kreatywne i jak sami admini mowili, chca zmienic silnik :).

 

Bitcoin, temat aktualny itd, oprocz tego warto zajac sie inna waluta i takze Bitcoin cash, czy cos w tym stylu. Kolorystyka ok, na samym dole polityka prywatnosci i reklamy, center i wiekszy odstep.

 

To powiedzenie od Gates'a, to masakra, rzuca sie tak w oczy zabiera duzo miejsca. Bill Gates (Microsoft), oprocz tego, radze sie dowiedziec co nie co o nim. Bill Gates byl zalozycielem firmy, dlugoletnim prezesem i zasiadal w radzie, ale teraz jest tylko i wylaczeni doradca, zrzekl sie miejsca. Zamiast Microsoft, dalbym zalozyciel Microsoft'u
komentarz 14 sierpnia 2017 przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)
ok, dzięki za poradę

Zaraz zmienię ;)

A jakiego byś użył silnika do forum?
1
komentarz 14 sierpnia 2017 przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)

Juz zrobie extra komentarz:

  1. Bitcoin bezpieczny, szybki i coraz popularniejszy. - sprawdz pisownie, brakuje tu slowa: "jest", czy jest szybki? 10 min zajmuje tranzakcja
  2. na świecie można zauważyć stały wzrost zainteresowania tego typu walutą.** bitcoin traci udzial procentowy jako kryptowaluta na rzecz ...i nazwa mi uciekla :D
  3. Brakuje mi jakis faktow czy ciekawostek co do Bitcoina, np ze jest lub bedzie ich tylko 21 Mln
  4. Gdzie mozna nim placic? Brakuje tego, dodalbym jeszcze, dlaczego warto inwestowac w BitCoina na dluzszy okres czasu :) 

EDIT:: nie wiem, bo nie siedze w webie, szczerz mowiac w niczym, bo nie programowalem od ponad roku i wracam, albo zaczynam. Moze nie silnika co skryptu, sam nie wiem, moze bys go przerobil lekko tylko?

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 14 sierpnia 2017 przez Munvik Dyskutant (9,350 p.)
Kolorystyka jakoś nie pasuje, ten pomarańczowy ... :/

Temat jest na czasie i ciekawy, rozwijaj dalej ;)
komentarz 14 sierpnia 2017 przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)

Jakiego byś użył koloru?

Nie mam zbytnio wyczucia do kolorów sad 

 

komentarz 14 sierpnia 2017 przez Munvik Dyskutant (9,350 p.)
Nie wiem, musiałbym zobaczyć w praktyce, może beżowy ? Taki, żeby pasował do niebieskiego.
komentarz 14 sierpnia 2017 przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)

Możesz podesłać w formie szesnastkowej ten kolor? wink

komentarz 14 sierpnia 2017 przez Munvik Dyskutant (9,350 p.)
Tylko strzelam:

#606060 albo #808080
komentarz 14 sierpnia 2017 przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)
ok dzięki :D
0 głosów
odpowiedź 15 sierpnia 2017 przez Dzemtenjem Bywalec (2,660 p.)
Jeżeli chodzi o stronę o bitcoinie to mam uwagę dotyczącą treści. Jak ktoś szuka informacji jak zacząć z bitcoinem to poki co na tej stronie dowie się jedynie: załóż konto -> kup bitcoina. Przydałby się krok po kroku taki tutorial mały gdzie to konto może założyć, jak przetrzymywac bitcoiny, gdzie można je kupić i jakie są plusy i minusy tych możliwości, dokonanie pierwszego zakupu, taki poradnik z przykladem krok po kroku.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 277 wizyt
pytanie zadane 9 lipca 2017 w HTML i CSS przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)
0 głosów
4 odpowiedzi 2,312 wizyt
pytanie zadane 16 listopada 2017 w Offtop przez Krzysio4224 Obywatel (1,690 p.)
+3 głosów
2 odpowiedzi 801 wizyt
pytanie zadane 18 sierpnia 2017 w Offtop przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)

92,555 zapytań

141,404 odpowiedzi

319,557 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...