• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Szukam pracy dodatkowej lub grupy programistów, do której mógłbym dołączyć.

Object Storage Arubacloud
+2 głosów
453 wizyt
pytanie zadane 14 sierpnia 2017 w Ogłoszenia, zlecenia przez marcin1988 Początkujący (430 p.)
edycja 14 sierpnia 2017 przez Eryk Andrzejewski

Dzień dobry,

Mam na imię Marcin i skończyłem 28 lat. Interesuję się programowaniem i tworzeniem stron internetowych.

Posiadam podstawową wiedzę z zakresu: PHP, MYSQL, HTML, CSS, Bootstrap.

Jestem chętny podjąć współpracę z grupą ludzi gdzie istniałaby możliwość ciągłego zdobywania i poszerzania wiedzy z zakresu Frontend-u i Backend-u, ale w szczególności chciałbym się rozwijać pod kątem programowania w języku PHP z użyciem jakiegoś frameworka np. Laravel.

Zależy mi, żeby konkretnie doskonalić swoje umiejętności pracując w grupie programistów, którzy posiadają już obszerną wiedzę oraz doświadczenie, bo tak najlepiej się uczyć poprzez zdobywanie praktyki, dobrych nawyków i kultury pracy.

Jestem chętny zaangażować się w pracę w miłej atmosferze nad fajnymi, funkcjonalnymi projektami.

Szukam takiej grupy, do której mógłbym dołączyć w okolicy woj. Śląskiego (Mikołów, Tychy, Katowice).

Nie oczekuję żadnych wielkich zarobków, po prostu zależy mi na dalszym rozwoju połączonym z zdobywaniem doświadczenia zawodowego.

Oto kilka stron, które stworzyłem:

Jeżeli chciałby mi ktoś dać szansę, proszę o kontakt na e-mail: marcin.user1988@gmail.com

 PS. Może to ogłoszenie wydawać się śmieszne, ale mi naprawdę bardzo zależy na nawiązaniu takiej współpracy.

Pozdrawiam, Marcin.

komentarz 14 sierpnia 2017 przez Jedras Maniak (54,860 p.)
Jak chcesz zdobywać doświadczenie i zarobki to zrób lepsze portfolio i wysyłaj CV do dobrej firmy.

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 2 marca 2018 przez grafik Nowicjusz (140 p.)
Witaj. Marcin

Jestem grafikiem i programistą html, css, troche js i php można powiedzieć frontendowym ale zaczynam doskonalić swoje umiejetności z zakresu backendu php mysql, wciąga mnie też c++. Postawiłem sobie serwis cms magento i go rozwijam.

Twoja propozycja współpracy wydaję się ciekawa - tak myślę. Niestety nie ma mnie teraz w Polsce. Jestem z okolic Dąbrowy Górniczej woj. Śląskie.

Nie wiem jak moglibyśmy współpracować - ale może tym masz jakiś pomysł.

Daj znać co myslisz - napisz coś co kolwiek.

Pozdrawiam

Marcin

mail@marcinartist.com

ps.przepraszam za błedy jak jakieś są :)
0 głosów
odpowiedź 2 marca 2018 przez Beginer Pasjonat (22,110 p.)
Ogłoszenie nie jest śmieszne, a Twoje projekty są bardzo ładne i zaawansowane. (Prócz pierwszego, który się nie ładuje).

Podobne pytania

0 głosów
4 odpowiedzi 335 wizyt
–20 głosów
1 odpowiedź 1,486 wizyt

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,557 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...