• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

WordPress - problem z zalogowaniem

Object Storage Arubacloud
–1 głos
241 wizyt
pytanie zadane 14 sierpnia 2017 w SQL, bazy danych przez ayo1001 Obywatel (1,890 p.)
Cześć,

Zrobiłem kopię strony, która znajdowała się pod domeną - przykładowo example.com i chciałem ją wgrać do subexample.com/nowa/ , ale niestety wystąpił taki problem, że podczas logowania się panelu admina wyskakuje mi błąd "Nie ma takiego użytkownika" - co może być przyczyną. Czegoś nie zmieniłem w bazie danych?

3 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 14 sierpnia 2017 przez ayo1001 Obywatel (1,890 p.)
 
Najlepsza
Problem rozwiązany, zmieniłem prefixa, poprawiłem kilka elementów + wgrałem wordpressa do subdomeny.

Dziękuje wszystkim za pomoc.
0 głosów
odpowiedź 14 sierpnia 2017 przez dwadolary Gaduła (4,650 p.)

W bazie danych Wordpressa użytkownicy zapisani są w tabeli wp_users. Sprawdź, czy masz tam użytkownika, którego chcesz zalogować

komentarz 14 sierpnia 2017 przez ayo1001 Obywatel (1,890 p.)
Jest dodany. Przyczyna musi być inna. Panel logowania działa, tylko nie wykrywa użytkowników.
komentarz 14 sierpnia 2017 przez dwadolary Gaduła (4,650 p.)

w wp_config.php spróbuj dodać ten kod:

define('WP_HOME','http://example.com');
define('WP_SITEURL','http://example.com');

wpisując odpowiedni adres oczywiście ;)

komentarz 14 sierpnia 2017 przez ayo1001 Obywatel (1,890 p.)

Włączyłem opcję debugowania i podczas logowania wyświetla:

Błąd bazy danych WordPressa: [Table 'db2345525869.abc_3_users' doesn't exist]
SELECT * FROM abc_users WHERE user_login = 'nazwauzytkownika'

Dodam, że nie ma takiej tabeli tylko jest abc_users - gdzie można zmienić tą nazwę? Nie wiem czemu akurat szuka takiej.

 

0 głosów
odpowiedź 14 sierpnia 2017 przez Jan Zantos Użytkownik (700 p.)
Sprawdź dodatkowo ile masz instalacji. Jak więcej niż jedną to czy linkuje do właściwej.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 250 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 109 wizyt
pytanie zadane 17 marca 2018 w PHP przez Kamil Jarzyna Użytkownik (940 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 386 wizyt

92,572 zapytań

141,423 odpowiedzi

319,645 komentarzy

61,959 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...