• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Wyłączanie internetu innym użytkownikom

0 głosów
144 wizyt
pytanie zadane 12 sierpnia 2017 w Sieci komputerowe, internet przez KPJ Użytkownik (800 p.)
Witam mam pytanie mam hasło i login do TP-Linka mogę tam wszystko robić i wgl ale nie wiem jak :) Mam prośbę aby ktoś mi wyjaśnił jak mogę przez TP-Linka wyłączać internet i ograniczać łącze innym użytkownikom w domu :D
1
komentarz 12 sierpnia 2017 przez Szahid Pasjonat (18,070 p.)
Ja jeszcze 2 tyg gtemu miałem TP linka ale teraz mam funboxa od orange i muszę zobaczyć jak tam to wygląda bo nie pamiętam.

Wejdź na adres 192.168.1.1, zaloguj się i podeślij mi screena to powiem Ci jak wyłączyć internet na danym urządzeniu. ( Za pomocą odresu MAC urządzenia który znajdziemy pod tym adresem jeśli interesujące nas urządzenie będzie podłączone do sieci, a jeśli nie to będziesz musiał go wydobyć z danego urządzenia)
komentarz 13 sierpnia 2017 przez KPJ Użytkownik (800 p.)

2 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 12 sierpnia 2017 przez WireNess Mądrala (7,450 p.)
Wpisz w przeglądarce 192.168.1.1, zaloguj się (login i hasło powinno być admin, jeżeli nie działa poszukaj w internetach). Otworzył Ci się panel administracyjny gdzie możesz wykonać opcje o które prosiłeś ;)

Z racji takiej, że nie jestem jasnowidzem nie podam Ci dalszych instrukcji (albo podam jak wyślesz screena panelu) - pokombinuj, poszukaj w google. Takich tematów są tysiące!

Powiedz czy sobie poradziłeś ;)

Pozdrawiam!
komentarz 12 sierpnia 2017 przez KPJ Użytkownik (800 p.)
to wygląda tak i dale nie wiem co robić ;) http://screenshot.sh/ouDmSgFzWQjCP
–1 głos
odpowiedź 12 sierpnia 2017 przez m4sk1n Stary wyjadacz (11,080 p.)

FAQ ze strony TP-Linka opisuje wszystko, czego potrzebujesz.

Możesz też wypróbować aplikację na Androida, będzie łatwiej.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 104 wizyt
pytanie zadane 11 października 2017 w JavaScript, jQuery, AJAX przez Vorex444 Dyskutant (8,830 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 64 wizyt
+4 głosów
1 odpowiedź 213 wizyt
Porady nie od parady
Wynikowy wygląd pytania, odpowiedzi czy komentarza, różni się od tego zaprezentowanego w edytorze postów. Stosuj więc funkcję Podgląd posta znajdującą się pod edytorem, aby upewnić się, czy na pewno ostateczny rezultat ci odpowiada.
Ciekawy innych porad? Odwiedź tę stronę!

45,699 zapytań

86,090 odpowiedzi

171,933 komentarzy

22,166 pasjonatów

Przeglądających: 176
Pasjonatów: 6 Gości: 170

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...