• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Wyłączanie internetu innym użytkownikom

0 głosów
128 wizyt
pytanie zadane 12 sierpnia w Sieci komputerowe, internet przez KPJ Użytkownik (550 p.)
Witam mam pytanie mam hasło i login do TP-Linka mogę tam wszystko robić i wgl ale nie wiem jak :) Mam prośbę aby ktoś mi wyjaśnił jak mogę przez TP-Linka wyłączać internet i ograniczać łącze innym użytkownikom w domu :D
1
komentarz 12 sierpnia przez Szahid Pasjonat (15,580 p.)
Ja jeszcze 2 tyg gtemu miałem TP linka ale teraz mam funboxa od orange i muszę zobaczyć jak tam to wygląda bo nie pamiętam.

Wejdź na adres 192.168.1.1, zaloguj się i podeślij mi screena to powiem Ci jak wyłączyć internet na danym urządzeniu. ( Za pomocą odresu MAC urządzenia który znajdziemy pod tym adresem jeśli interesujące nas urządzenie będzie podłączone do sieci, a jeśli nie to będziesz musiał go wydobyć z danego urządzenia)
komentarz 6 dni temu przez KPJ Użytkownik (550 p.)

2 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 12 sierpnia przez WireNess Mądrala (6,900 p.)
Wpisz w przeglądarce 192.168.1.1, zaloguj się (login i hasło powinno być admin, jeżeli nie działa poszukaj w internetach). Otworzył Ci się panel administracyjny gdzie możesz wykonać opcje o które prosiłeś ;)

Z racji takiej, że nie jestem jasnowidzem nie podam Ci dalszych instrukcji (albo podam jak wyślesz screena panelu) - pokombinuj, poszukaj w google. Takich tematów są tysiące!

Powiedz czy sobie poradziłeś ;)

Pozdrawiam!
komentarz 6 dni temu przez KPJ Użytkownik (550 p.)
to wygląda tak i dale nie wiem co robić ;) http://screenshot.sh/ouDmSgFzWQjCP
–1 głos
odpowiedź 12 sierpnia przez m4sk1n Obywatel (1,990 p.)

FAQ ze strony TP-Linka opisuje wszystko, czego potrzebujesz.

Możesz też wypróbować aplikację na Androida, będzie łatwiej.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 62 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 38 wizyt
+1 głos
0 odpowiedzi 34 wizyt

37,207 zapytań

74,334 odpowiedzi

144,043 komentarzy

17,208 pasjonatów

Przeglądających: 161
Pasjonatów: 31 Gości: 130

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...