• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Chrome wyswietla strone inaczej niz Firefox

Object Storage Arubacloud
0 głosów
581 wizyt
pytanie zadane 9 sierpnia 2017 w HTML i CSS przez kamil29 Obywatel (1,230 p.)
Witam! Sprawdzalem responsywnosc swojej stronki zarowno w Chromie jak i Firefoxie.Wg Firefoxa na wszystkich rozdzielczosciach strona jesst poprawnie wyswietlana,natomiast w Chromie jest odwrotnie.Kilka godzin wczesniej wszystko bylo ok(mimo usuniecia cache teraz pojawiaja sie problemy).Wiecie,ktora przegladarka jest bardziej wiarygodna?

3 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 9 sierpnia 2017 przez Kornelia Kobiela Nałogowiec (33,340 p.)
Jeżeli zależy ci na odwiedzających stronę, to powinieneś obsługiwane większość topowych przeglądarek. Pozdrawiam
komentarz 9 sierpnia 2017 przez kamil29 Obywatel (1,230 p.)
Strona sama w sobie dziala w 100% na wszystkich. Chodzi jednak o to,ze wg chroma sa male problemy z responsywnoscia(prawa czesc jest lekko ucieta) mimo ze wczesniej wyswietlalo poprawnie a ja zadnych zmian nie wprowadzalem,Natomiast na Firefoxie responsywnosc dziala ok.
komentarz 9 sierpnia 2017 przez Kornelia Kobiela Nałogowiec (33,340 p.)
To warto zajrzeć w dev-toolsy na chrome i dowiedzieć się, co i jak jest wyświetlane na stronie. Być może jest to inny styl domyślny, albo znacznik, który te przeglądarki inaczej interpretują.
komentarz 9 sierpnia 2017 przez kamil29 Obywatel (1,230 p.)
moglby ktos jeszcze sie wypowiedziec?Ciekawe jest to,ze na firefoxie przy identycznych rozdzielczosciach wszystko jesst ok a na chromie juz nie
0 głosów
odpowiedź 19 sierpnia 2017 przez cyberDEV Użytkownik (780 p.)
Trochę czasu minęło, ale mam nadzieję, że obejdzie się bez tzw. archeologicznych żartów. Zasadnicze pytanie, czy zastosowałeś style resetujące/normalizujące te, które są domyślne? Może w tym tkwi przyczyna, ewentualnie gdzieś w kodzie jest błąd.
komentarz 19 sierpnia 2017 przez kamil29 Obywatel (1,230 p.)
problem rozwiazany.Jednak teraz mam problem ze sliderem.
0 głosów
odpowiedź 19 sierpnia 2017 przez niezalogowany
Każda przeglądarka wyświetla treść trochę inaczej. Zerknij sb na normalize.css. Warto też korzystać z caniuse.com. Będziesz mieć wtedy pewność, że używana przez cb funkcja będzie działać w danej przeglądarce.
komentarz 19 sierpnia 2017 przez kamil29 Obywatel (1,230 p.)
wszystko wyswietla sie poprawnie,ale ja mam ze sliderem bardziej skomplikowany problem.Gdybys mial ochote pomoc to napisz czy jest taka mozliwosc to napisze Ci na priv o co chodzi
komentarz 19 sierpnia 2017 przez niezalogowany
możesz śmiało do mnie pisać ;-) chętnie pomogę

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 559 wizyt
pytanie zadane 23 czerwca 2018 w HTML i CSS przez Layoutowiec Mądrala (5,470 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 185 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 265 wizyt

92,536 zapytań

141,376 odpowiedzi

319,449 komentarzy

61,920 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...