• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Adobe reader i tym podobne natrętne aktualizacje.

Object Storage Arubacloud
0 głosów
240 wizyt
pytanie zadane 9 sierpnia 2017 w Systemy operacyjne, programy przez Wladzio1234 Nowicjusz (160 p.)
Operuje systemem windows 7.

Wyłączyłem i przy pomocy programu narzędziowego usunąłem ten szajs z zakładki "uruchom" w msconfig.

Dalej się aktualizuje.

Odnalazłem proces w services.msc przełączyłem tryb uruchomienia na wyłączony.

Pomysły mi się skończyły a ta cholerna aktualizacja dalej mi się odpala przy co którymś uruchomieniu kompa.

Gdzie jeszcze muszę ją wyłączyć, żeby zmarła całkiem?

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 9 sierpnia 2017 przez Jedras Maniak (54,860 p.)
Zawsze możesz korzystać z innego programu, ale skoro chcesz zostać przy tym to może lepiej zacząć od odpalenia programu i wejścia: Edycja -> Preferencje -> Program aktualizujący -> Nie pobieraj ani nie instaluj aktualizacji automatycznie (u mnie tak to wygląda).

Jak nie pomoże to pozostaje pogrzebać w rejestrze.
komentarz 9 sierpnia 2017 przez Wladzio1234 Nowicjusz (160 p.)
A w której zakładce pod tymi preferencjami to siedzi? Bo jakoś nigdzie nie widzę.
komentarz 9 sierpnia 2017 przez Jedras Maniak (54,860 p.)
Widocznie masz inną wersję programu. W każdym bądź razie coś z aktualizacjami powinno być.
0 głosów
odpowiedź 9 sierpnia 2017 przez Wladzio1234 Nowicjusz (160 p.)
Dobra. Znalazłem coś co brzmiało podobnie i wyłączyłem. Miejmy nadzieje, że pomoże.

Tymczasem interesuje mnie sam fakt dlaczego tak się dzieje?

Przecież wszystkie usługi działające na kompie teoretycznie powinny mi się wyświetlać w msconfig bądź services.msc

Istnieje możliwość odpalenia czegoś tak, żeby nie było widoczne usługach? Jeśli tak to ciekawi mnie jak wygląda to rozwiązanie od strony kodu programowego.

Podobne pytania

+2 głosów
1 odpowiedź 318 wizyt
pytanie zadane 29 sierpnia 2021 w Systemy operacyjne, programy przez Plessio Obywatel (1,090 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 135 wizyt
pytanie zadane 17 stycznia 2019 w Systemy operacyjne, programy przez Gemma86 Nowicjusz (160 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 110 wizyt

92,572 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,644 komentarzy

61,959 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...