• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Styl rustykalny czy nowoczesny? [ankieta]

Object Storage Arubacloud
0 głosów
267 wizyt
pytanie zadane 7 sierpnia 2017 w Offtop przez Wolfire Nowicjusz (240 p.)
Jaki design?

 

Hej! od kilku lat zajmuję się budowaniem stron internetowych opartych o cms Wordpress, jestem idealistą (niestety), który stara się aby każdy pixel był perfekcyjny, w związku z rozwojem chciałbym utworzyć coś dla siebie, cały swój brand, mam bardzo mieszane myśli, ponieważ zastanawiam się nad designem tak zwanym "rustykalnym", który kojarzy się z iglakami, kolorami kremowymi, szarymi i brązowymi, smukłą czcionką, chciałbym, aby odwiedzający odczuł, że czuje klimat kanadyjskich lasów (mam nadzieję, że wiecie co mam na myśli), drugą stroną medalu jest design nowoczesny, który jest bardzo efektywny, mniej skomplikowany niż rustykalny, ale w moim odczuciu bardziej pospolity, aczkolwiek jest więcej, co pokaże efekt "wow!, jakbym odpalił stronę hakera, który przy okazji jest motion-designerem" (też mam nadzieję, że wiecie o co mi chodzi), oba motywy idealnie oddają moją osobowość, (rustykalny - spokój, harmonia, cisza. Nowoczesny - pazur, brawura, lubię wywierać efekt "O ku**a, niezłe" u innych osób"). Moim głównym zamysłem jest, aby ktoś kto zobaczy cały mój design (logo, intro, soundtrack, design www) poczuł się tak jakby wszedł do mojego domu, a ja uważam, że "człowieka można poznać po tym jak mieszka" uff, dosyć lania wody, zobrazuję co mam na myśli, a was proszę o sugestie :)

 

Styl rustykalny:

http://rnbtheme.com/fourteenth/

https://www.youtube.com/watch?v=5IhiAPibw5k

 

Styl nowoczesny

http://themeforest.unitedthemes.com/wpversions/brooklyn/demo2/

https://www.youtube.com/watch?v=FC-TkuZKTvM
Możliwe odpowiedzi:
Rustykalny (4 głosów, 67%)
Nowoczesny (2 głosów, 33%)

2 odpowiedzi

+4 głosów
odpowiedź 7 sierpnia 2017 przez Zero Dyskutant (8,210 p.)
Piękne są te dzisiejsze strony internetowe, tylko dlaczego tną sie na i5.

Po pięciu sekundach bym taką zamknął i niestety nie poznałbym twojej osobowości ;)
komentarz 7 sierpnia 2017 przez Wolfire Nowicjusz (240 p.)
Starałbym się to bardzo optymalizować, co prawda to prawda, mnogość wyboru jest przytłaczająca :)
komentarz 7 sierpnia 2017 przez niezalogowany
Działają ślamazarnie, to fakt, ale też nie popadajmy w skrajności. Na mojej mobilnej i3 da się to komfortowo przeglądać.
0 głosów
odpowiedź 7 sierpnia 2017 przez niezalogowany
Dla mnie przemawia bardziej styl rustykalny, jest przyjemny dla oka, łagodny, chętnie się spędza tam czas.
Ale tak jak kolega @zero wyżej wspomniał, bez optymalizacji takiej strony jest kiepsko.
Poza tym usunąłbym tego smooth scrolla, zoptymalizował parallaxe itp, aby wszystko było płynne nawet na słabszych maszynach.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 163 wizyt
pytanie zadane 16 grudnia 2018 w HTML i CSS przez Andrzej Czarny Użytkownik (720 p.)
+2 głosów
6 odpowiedzi 619 wizyt
pytanie zadane 14 września 2016 w Offtop przez Sławek Obywatel (1,270 p.)
+3 głosów
5 odpowiedzi 543 wizyt
pytanie zadane 14 lipca 2015 w Offtop przez iwan9449 Pasjonat (20,810 p.)

92,538 zapytań

141,377 odpowiedzi

319,456 komentarzy

61,923 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...