• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Słuchawki do 150 zł

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
318 wizyt
pytanie zadane 7 sierpnia 2017 w Sprzęt komputerowy przez Pawełek12 Nowicjusz (120 p.)

Cześć widziałem podobny temat ale trochę stary więc chciałem założyć własny szukam słuchawek do 150 zł do PC muzyka gry i filmy

https://www.al.to/p/212807-sluchawki-przewodowe-superlux-hd681-evo-mkii-biale.html

Warto kupić do 150 zł? Najtaniej znalazłem na tej stronie na innych forach polecają Superluxy

3 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 7 sierpnia 2017 przez Wujek Greg Dyskutant (9,410 p.)
Ja ze swojej strony mogę polecić sennheiser hd201, jedyny minus to to że nie mają mikrofonu.
0 głosów
odpowiedź 7 sierpnia 2017 przez Vickul Stary wyjadacz (12,850 p.)
Ja posiadam podane przez Ciebie Superluxy za tą cenę nic lepszego nie znajdziesz. Chyba , że potrzebujesz z mikrofonem to polecam Bloody G501 całkiem fajne słuchaweczki. Mają jedną wadę mianowicie są na usb.
0 głosów
odpowiedź 7 sierpnia 2017 przez Ziken Początkujący (330 p.)

Ja posiadam Superlux hd669. Dużo czytałem o słuchawkach właśnie do 150 zł i dużo osób polecało ten model. Dość dobrze wyciszają otoczenie no i świetnie się słucha muzyki.

komentarz 27 lutego 2018 przez nvidior Nowicjusz (100 p.)

Fajnym rozwiązaniem są też Sharkoony -> https://blackwhite.tv/Sluchawki-Sharkoon-Skiller-SGH2-p490
Kilka godzin na uszach i żadnego dyskomfortu laugh Tylko, że podłączane pod USB - dla jednych może to być wada, dla drugich zaleta (mają wbudowaną kartę dźwiękową). 

 

Podobne pytania

+1 głos
6 odpowiedzi 853 wizyt
pytanie zadane 18 czerwca 2017 w Sprzęt komputerowy przez Forester Użytkownik (560 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 272 wizyt
pytanie zadane 27 marca 2016 w Urządzenia mobilne przez Aisekai Nałogowiec (42,190 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 320 wizyt
pytanie zadane 4 kwietnia 2018 w Sprzęt komputerowy przez ServeQ Początkujący (300 p.)

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,085 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...