• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Ocena forum internetowego - PHP

Object Storage Arubacloud
0 głosów
288 wizyt
pytanie zadane 7 sierpnia 2017 w Nasze projekty przez hiper007 Stary wyjadacz (11,270 p.)
zamknięte 25 sierpnia 2017 przez hiper007
Witam!

Właśnie ukończyłem pracę nad moim forum internetowym poświęconemu serii gier pt. Silent Hill. Forum jest napisane w czystym PHP  bez użycia jakichkolwiek gotowych szablonów. http://silent-hill.pl/forum-silent-hill-history. Proszę o ocenę oraz info co można by było jeszcze dołożyć, albo co zmienić. Z góry dzięki.
komentarz zamknięcia: Problem rozwiązany!
komentarz 7 sierpnia 2017 przez CzikaCarry Szeryf (75,340 p.)
Jako programista PHP'a oczekiwałem kodu PHP do oceny :)

2 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 7 sierpnia 2017 przez m4sk1n Pasjonat (16,750 p.)
wybrane 25 sierpnia 2017 przez hiper007
 
Najlepsza
Przede wszystkim wygląda to kiepsko, wszystko, co zmienia kolor, byłoby modne 20 lat temu, a nie teraz… Szanuję, że się chciało (choć można do tego użyć gotowców), samo forum działa jak powinno.
komentarz 7 sierpnia 2017 przez hiper007 Stary wyjadacz (11,270 p.)
Tak mozna by bylo uzyc gotowcow :) ale to forum sluzy mi jako przyklad do nauki jezyka :) a jak najlepiej sie nauczyc jak nke na przykladach
komentarz 7 sierpnia 2017 przez m4sk1n Pasjonat (16,750 p.)
Wiem. Stylu nie powinienem się czepiać, bo to nie ma związku z PHP
0 głosów
odpowiedź 7 sierpnia 2017 przez MMM4CI3J Użytkownik (500 p.)

Wiadomo są gusta i guściki. Mi się nie podoba :

  • mała czcionka, to chyba największy minus, muszę wytężyć wzrok żeby coś przeczytać, nie jest to zbyt przyjemne
  • wyraźnie widać gdzie kończy się obraz użyty na tło, nie wygląda to dobrze
  • bardzo ostre kolory, które naprawdę męczą wzrok
  • przycisk do przewijania do góry strony jest szaro-niebieski, dużo lepiej prezentowałby się np. szaro-czerwony

Podobne pytania

0 głosów
5 odpowiedzi 338 wizyt
pytanie zadane 11 czerwca 2019 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Rosool Użytkownik (660 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 876 wizyt
pytanie zadane 20 listopada 2018 w Sieci komputerowe, internet przez pingwinandrzej34 Nowicjusz (120 p.)
+1 głos
0 odpowiedzi 436 wizyt
pytanie zadane 1 grudnia 2018 w Nasze projekty przez arek01996 Stary wyjadacz (12,100 p.)

92,570 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,643 komentarzy

61,958 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...