• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

[grafik] poszukuję grafika do projektu

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
363 wizyt
pytanie zadane 6 sierpnia 2017 w Ogłoszenia, zlecenia przez szmq Pasjonat (22,770 p.)
edycja 6 sierpnia 2017 przez szmq
Witam,

potrzebuję grafika do startupu, który zaprojektuje logo, stronę aplikacji produktu. Póki co jest nas dwóch (developerów), więc dodatkową motywacją może być możliwość uczestniczenia przy procesie tworzenia aplikacji. Wpisania sobie jej w portfolio, cokolwiek. W każdym razie możemy odpalić % z ewentualnych zysków albo dogadać się w inny sposób (gotówka). Być może powstanie z tego coś większego :)

Chętnych zapraszam na priv albo email: szymon.ryczek97@gmail.com
komentarz 6 sierpnia 2017 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Nie wiem skąd ten minus, ale pytanie znajduje się w dziale ogłoszeń.
1
komentarz 6 sierpnia 2017 przez szmq Pasjonat (22,770 p.)
Być może za to że potrzebuję grafika do startupu, a niekoniecznie chcę płacić z góry, choć istnieje i taka możliwość (napisałem). To jest startup, więc nie ma budżetu. W każdym razie ja i drugi developer też pracujemy za free, przecież nikt nas nie pokryje, a to projekt na kilka miesięcy. Cóż, być może nikt nie chce brać udziału w nowych przedsięwzięciach tworzonych przez laików ;P
komentarz 6 sierpnia 2017 przez QizmoPL Stary wyjadacz (11,440 p.)
czas=kasa
komentarz 6 sierpnia 2017 przez szmq Pasjonat (22,770 p.)
ehh, no cóż. Głupi jestem że tworze za darmo projekt :D
komentarz 6 sierpnia 2017 przez QizmoPL Stary wyjadacz (11,440 p.)
co innego, ze to Twoj projek, ale jednak czas jest wazniejszy od glupiego wpisu w portfolio, btw nie moj minus
komentarz 6 sierpnia 2017 przez szmq Pasjonat (22,770 p.)
Nie jest do końca mój. Zapraszając kogoś do projektu, oddaje jego część (udziały), prócz tego jestem skłonny zapłacić z góry (napisałem). Czas jest ważny, ale ogłoszenie jest skierowane bardziej do osób, które chcą spróbować.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 124 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 302 wizyt
pytanie zadane 17 października 2017 w Ogłoszenia, zlecenia przez Milesq Nałogowiec (32,020 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 107 wizyt
pytanie zadane 24 lutego 2017 w Offtop przez CharlesTheBot Nowicjusz (120 p.)

92,454 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,089 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...