• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Brak dźwięku w komputerze. WIN10

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
1,075 wizyt
pytanie zadane 6 sierpnia 2017 w Systemy operacyjne, programy przez LumbaLumba Nowicjusz (190 p.)



Witam mam problem z dźwiękiem w komputerze. Formatowałem dzisiaj komputer i wgrałem wszystkie sterowniki łącznie z tymi od karty dźwiękowej. Jednak dźwięku nadal nie ma. Głośniki są sprawne karta również. Sterowniki wydaje mi się, że są odpowiednie, zawsze pobierałem te same. Nie wiem co jest nie tak nigdy nie miałem styczności z win10. Po wejściu w Playback devices widnieje coś takiego jak na zdjęciu.

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 6 sierpnia 2017 przez Zero Dyskutant (8,210 p.)
Sprawdzałeś na słuchawkach?
komentarz 6 sierpnia 2017 przez LumbaLumba Nowicjusz (190 p.)
Tak. Nic to nie daje.
komentarz 6 sierpnia 2017 przez Zero Dyskutant (8,210 p.)
Może domyślą kartą muzyczna jest ta zintegrowana na płycie.
komentarz 6 sierpnia 2017 przez LumbaLumba Nowicjusz (190 p.)
To oznacza, że ?
komentarz 6 sierpnia 2017 przez Zero Dyskutant (8,210 p.)
Sorry, wydawało mi się, że masz dedykowaną kartę a wygląda na to, że korzystasz ze zintegrowanej.

Jedyne co mi przychodzi do głowy to sprawdzenie w ustawieniach dźwięku jakie masz wybrane urządzenie  odtwarzające.
komentarz 6 sierpnia 2017 przez jpacanowski VIP (101,940 p.)
edycja 6 sierpnia 2017 przez jpacanowski
Blokujcie tematy typu "Windows 10 - nie działa mi ..."
To forum Pasji informatyki, a nie Microsoft Tech support...
komentarz 9 lipca 2018 przez Kodeman Gaduła (4,480 p.)
Nie wiem czy to dobry pomysł, problem jest z dziedziny informatyki. Skoro usuwać tematy związane z Windowsem, to czemu nie usuwać np. pytań z unity, skoro to nie jest strona Unity? Jak w tę drogę pójść, to szybko forum okazałoby się dla nikogo.
–1 głos
odpowiedź 9 lipca 2018 przez toffik93 Bywalec (2,820 p.)
sprawdź sterowniki
komentarz 9 lipca 2018 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)

Sterowniki wydaje mi się, że są odpowiednie, zawsze pobierałem te same

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 248 wizyt
pytanie zadane 1 października 2017 w Sprzęt komputerowy przez przybylka85 Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 18,483 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 599 wizyt

92,454 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,099 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...