• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jak działa npm i jak używać moduły w node js?

+1 głos
338 wizyt
pytanie zadane 28 lipca 2017 w JavaScript, jQuery, AJAX przez culprit Początkujący (290 p.)
zmienione kategorie 28 lipca 2017 przez Arkadiusz Waluk

Funkcja, którą chcę użyć nie jest dostępna w chrome, a tylko w node z npm. Więc zainstalowałem sobie node i od razu pojawiły się 2 problemy.

Po pierwsze po wpisaniu w konsoli "npm i javascript-natural-sort" (czyli po instalacji pierwszego modułu) katalog npm zniknął i gdy później próbowałem wpisać "npm -v" dostałem tylko błędy. To normalne, że npm sam się usuwa? Można tego jakoś uniknąć?

Po drugie nawet mając zainstalowany ten moduł, nie mogę użyć funkcji sortującej, chociaż robię wszystko jak na tej stronie https://www.npmjs.com/package/javascript-natural-sort. Dostaję komunikat ReferenceError: naturalSort is not defined.

Gdyby ktoś mógł mi wytłumaczyć jak się używa tych modułów to byłbym wdzięczny, bo ze strony npm niewiele wynika.

1
komentarz 28 lipca 2017 przez culprit Początkujący (290 p.)
Naprawdę nie ma na tym forum kogoś, kto wiedziałby cokolwiek o node js?
komentarz 30 lipca 2017 przez Dzordzu Użytkownik (900 p.)
Kolego, jeśli coś się samo usuwa, a potem nic nie działa to chyba jest coś nie cacy, nie? Poza tym masz wiele tutoriali z node.js gdzie są wytłumaczone moduły

A jak coś nie działa przeglądaj StackOverflow w poszukiwaniu starego posta z odpowiedzią na twoje pytanie, a dopiero potem przychodź tutaj ;)

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 156 wizyt
pytanie zadane 14 lipca 2018 w Systemy operacyjne, programy przez mi-20 Stary wyjadacz (10,090 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 64 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 295 wizyt
pytanie zadane 5 lipca 2018 w JavaScript, jQuery, AJAX przez lukasz21 Początkujący (460 p.)
Porady nie od parady
Zadając pytanie postaraj się o odpowiedni tytuł, kategorię oraz tagi.Tagi

62,370 zapytań

108,500 odpowiedzi

226,513 komentarzy

35,488 pasjonatów

Przeglądających: 295
Pasjonatów: 16 Gości: 279

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...