• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

NGPLH #1 - pierwsza gra już dostępna

Object Storage Arubacloud
+1 głos
99 wizyt
pytanie zadane 28 lipca 2017 w Nasze projekty przez huncwot Obywatel (1,110 p.)

Witam!

Jako, że projekt, o którym pisałem już na forum (tutaj) ruszył już pełną parą i udało się skończyć pierwszą grę w wyznaczonym terminie chciałbym prosić wszystkich o ocenę gry i jak i całego projektu.

Gra:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.Huncwot.Padalec&hl=pl

Kilka screenów z gry:


 

Więcej informacji na temat projektu znajdziecie tutaj:

https://www.facebook.com/huncwot.games

 

Z góry dziękuje za wszelkie wartościowe komentarze i opinie :)

Filip "Huncwot" Mączko

 

 

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 28 lipca 2017 przez KubenQPL Maniak (62,820 p.)
Pisze się Czcionka, nie Tczcionka (ekran Twórcy). Wygląd nie zachęca, logo wygląda jakby było zrobione w paincie w 5 sekund to samo z interfejsem, wygląd samej gry jeszcze ujdzie taki jaki jest. W ekranie wyników czcionka ma za małą rozdzielczość i widać pikseloze. No i gra jest poprostu nudna, nie ma żadnego większego celu tylko zbieranie monet na inny kolor "jaszczurki", poziom trudności w ogóle nie wzrasta wraz ze zdobytymi punktami.
komentarz 28 lipca 2017 przez huncwot Obywatel (1,110 p.)

Wielkie dzięki za odpowiedź smiley

Co do interfejsu i ikony to przyznaje się bez bicia, że mój zmysł estetyczny i zdolności graficzne są dość mocno upośledzone. Nic na to nie poradzę. Wiem, że zawsze można poszukać kogoś do współpracy, ale przy moich wielu próbach jeszcze ani razu nie udało mi się nawiązać zadowalającej współpracy.

Co do nudności gry - jest to tak naprawdę moja interpretacja klasycznego Snake'a i zasady chciałem pozostawić niezmienione. Zgaduje, że nudność samej rozgrywki zależy też trochę od gustu grającego.

Co do "tczcionki" i pikselozy w ekranie wyników, to rzeczywiście mea culpa. Nie dopatrzyłem tego w przed wypuszczeniem gry, poprawię to i wypuszczę pacz jak najszybciej będę mógł.

Jeszcze raz dzięki za opinie - dzięki niej w przyszłości nie popełnię takich samych lub podobnych błędów.

Podobne pytania

+1 głos
3 odpowiedzi 283 wizyt
pytanie zadane 10 października 2019 w Nasze projekty przez ptaku19 Użytkownik (800 p.)
0 głosów
5 odpowiedzi 2,914 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 243 wizyt
pytanie zadane 6 lutego 2018 w Nasze projekty przez hubert1s Nowicjusz (160 p.)

92,570 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,643 komentarzy

61,958 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...