• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jak przywrócić laptopa firmy acer do ustawień fabrycznych nie znając hasła ?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
965 wizyt
pytanie zadane 23 lipca 2017 w Systemy operacyjne, programy przez wikoz209 Nowicjusz (140 p.)
Jak przywrócić laptopa firmy acer do ustawień fabrycznych nie znając hasła ? Nie posiadam pendrive (pożyczyłem koledze i zgubił) i płytki instalacyjnej. Czy można go jakoś przywrócić do ustawień fabrycznych ?

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 23 lipca 2017 przez WireNess Stary wyjadacz (11,240 p.)
Bez instalki windowsa ciężko będzie :/
komentarz 23 lipca 2017 przez wikoz209 Nowicjusz (140 p.)
Ale raz pożyczyłem instalkę i oglądałem na youtube jak zresetować hasło to jak włozyłem płytę i tam shift naciskałem żeby te okienko wyskoczyło to nic się nie robiło. https://www.youtube.com/watch?v=W5g5oOFTPiI
komentarz 23 lipca 2017 przez WireNess Stary wyjadacz (11,240 p.)
A nie lepiej byłoby zrobić reinstal systemu(w sumie to można to nazwać powrotem do ustawień fabrycznych) poprzez BIOS? Według mnie tak byłoby szybciej i prościej, aniżeli szukanie jakichkolwiek sposobów ;)
komentarz 23 lipca 2017 przez WireNess Stary wyjadacz (11,240 p.)
A tak apropo: szukałeś czegoś w instrukcji/na stronie producenta?
komentarz 23 lipca 2017 przez WireNess Stary wyjadacz (11,240 p.)
Tak w temacie. Jakiego masz windowsa?
komentarz 23 lipca 2017 przez wikoz209 Nowicjusz (140 p.)
Normlanie mam 7 ale pobrałem 8.1
komentarz 23 lipca 2017 przez wikoz209 Nowicjusz (140 p.)
I co to bios bo ja tak nie zbyt oganiam ?
komentarz 23 lipca 2017 przez wikoz209 Nowicjusz (140 p.)
Dobra już wiem ;)
komentarz 24 lipca 2017 przez WireNess Stary wyjadacz (11,240 p.)
Z biosem chodziło mi o to, że jakbyś ponownie pożyczył płykę instalacyjną od kolegi, to ustawiasz w biosie bootowanie z płyty i nowy system instalujesz :D

Podobne pytania

92,555 zapytań

141,402 odpowiedzi

319,544 komentarzy

61,939 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...