• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jaka myszka?

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
193 wizyt
pytanie zadane 21 lipca 2017 w Sprzęt komputerowy przez Mateuszz Początkujący (340 p.)
Witam,

poszukuję od kilku dni myszki, nie znalazłem niczego ciekawego, więc zwracam się do Was o pomoc.
Myszka ma być do takich gier jak: team fortess 2, roblox, minecraft, euro truck, fernbus simulator, najlepiej aby była do 170 zł, może być bezprzewodowa, ale jeżeli nie, to jakby ktoś mógł polecić jakieś mouse bungee.

Pozdrawiam

3 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 21 lipca 2017 przez Dorian Bajorek Dyskutant (7,920 p.)
Ja polecam STEELSERIES RIVAL 100  :)
0 głosów
odpowiedź 22 lipca 2017 przez michal12334 Obywatel (1,510 p.)
SteelSeries Rival 100 i mouse bounge zowie camade
–1 głos
odpowiedź 21 lipca 2017 przez Krzyzaq Początkujący (280 p.)
Osobiście używam Natec Genesis GX85 i jestem mega zadowolony, ale wszystko zależy od gustu, jednemu myszka będzie fajnie leżeć w łapie, a drugiemu może sprawiać problemy w poruszaniu się na pulpicie. W każdym razie myszka posiada:
-8 przycisków bocznych

-podświetlenie

-oprogramowanie (to raczej oczywiste, ale wole napisać)

-ciężarki

-podświetlany z boku wskaźnik wyświetlający jakie dpi jest obecnie ustawione (w postaci kresek) i 2 przyciski do jego zmieniania (piszę to, bo domyślam się, że nikomu nie marzy się klikanie kilka razy w guzik żeby dpi wróciło do poprzedniego stanu)

Co do parametrów myszki to osobiście nigdy się w to nie zagłębiam i zależy mi tylko na wygodzie, a nie na tym z jaką precyzją wyceluje w przeciwnika, bo po prostu nie gram w tego typu gry, ale jeśli Cię to interesuje to wbij na ceneo czy inne tego typu portale i poczytaj, bo jestem w tym totalnie zielony i wole się niewypowiadać (i wgl pisać) o rzeczach na których się nie znam. Mam nadzieje, że opinia choć trochę pomogła :)

Podobne pytania

+2 głosów
5 odpowiedzi 340 wizyt
0 głosów
6 odpowiedzi 518 wizyt
pytanie zadane 9 września 2017 w Sprzęt komputerowy przez wxa123 Użytkownik (680 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 181 wizyt
pytanie zadane 30 kwietnia 2021 w Sprzęt komputerowy przez Drago Verde Obywatel (1,250 p.)

92,451 zapytań

141,261 odpowiedzi

319,073 komentarzy

61,853 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...