• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Praca w wakacje - CV

Object Storage Arubacloud
0 głosów
382 wizyt
pytanie zadane 21 lipca 2017 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)
zmienione kategorie 26 sierpnia 2017 przez ScriptyChris

Witam, ubiegam się o prace w firmie, która tworzy strony www. Właśnie pisze CV i zastanawiam się czy dodać moją stronę do CV, czy lepiej odpuścić. 

Moja strona

Czy ktoś ma pomysł jak mógłbym przestawi moje wykonane projekty? 

1
komentarz 23 sierpnia 2017 przez Kodeman Gaduła (4,480 p.)

Co do samej strony, to masz kilka błędów ortograficznych. Radzę Ci wszystko przejrzeć, np.:

Stara wersjca mojej strony internetowej.

czy:

Strona internetowa dla fryzjera, wyposatrzona w system rezerwacji.

 

komentarz 23 sierpnia 2017 przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)
ok, dziękuje :)

3 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 21 lipca 2017 przez Velta Maniak (52,010 p.)
Na stronie masz portfolio, więc koniecznie dodaj! Sądzę, że doświadczenie użyte w praktyce najbardziej punktuje u pracodawcy.
komentarz 21 lipca 2017 przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)
Własnie chcę dodać, jednak boję się, że może mnie od razu odrzucić, ponieważ mogę jemu podbierać klientów. Na stronie mam napisane, że tworzę strony i to jest wiesz... takie...  sygnalizuje, że mogę zabrać mu klientów kiedy odejdę z pracy.
komentarz 21 lipca 2017 przez Velta Maniak (52,010 p.)
moim zdaniem to jest idealny sposób na doszkolenie się i nabycie większego doświadczenia – pracodawca powinien zważyć na to, że dorabiasz także jako freelancer, np. mniejsze zamówienia, a w pracy możecie robić np. jakieś większe projekty w grupie =)
komentarz 21 lipca 2017 przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)
Ok, przekonałeś mnie. ;)
0 głosów
odpowiedź 23 sierpnia 2017 przez Stami Gaduła (3,790 p.)

W "dziale" "Człowiek dyspozycyjny" masz napisane:

24 godziny na dobę, 7 dni z tygodniu.

1
komentarz 23 sierpnia 2017 przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)
Ok, zaraz poprawię.
0 głosów
odpowiedź 23 sierpnia 2017 przez xmigox Obywatel (1,090 p.)
Strona bardzo ciekawa, koniecznie dodaj

Podobne pytania

0 głosów
5 odpowiedzi 410 wizyt
pytanie zadane 29 września 2018 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Kodeman Gaduła (4,480 p.)
0 głosów
4 odpowiedzi 2,021 wizyt
–2 głosów
4 odpowiedzi 940 wizyt

92,536 zapytań

141,376 odpowiedzi

319,449 komentarzy

61,920 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...