• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Tank 1990 / Battle City remake - Phaser

VPS Starter Arubacloud
+4 głosów
676 wizyt
pytanie zadane 19 lipca 2017 w Nasze projekty przez Codeboy Stary wyjadacz (12,120 p.)

Chciałem zrobić jakąś grę i nauczyć się Phasera i padło na remake starej dobrej gry na pegasusa - Tank 1990 / Battle City. Wypuściłem wersję alpha na githuba:
https://github.com/C0deboy/tank-1990

Tutaj można zagrać w tą ALPHA wersję. Nawet mobilnie :O (dodałem gamepad na ekranie , strzał pod X)
Dźwięk włączony, ostrzegam! :D
https://c0deboy.github.io/tank-1990/

I ważne pytanie:
Orientuje się ktoś czy takie coś jest już nadużyciem praw autorskich i czym prędzej powinienem zaprzestać dalszych poczynań i przesiąść się na coś swojego? ^^

komentarz 19 lipca 2017 przez niezalogowany
Ta gra jest za trudna. :<
komentarz 19 lipca 2017 przez Codeboy Stary wyjadacz (12,120 p.)
E tam ;P
komentarz 22 lipca 2017 przez Michał Gibas Pasjonat (19,610 p.)
Fajna, choć trochę trudna ;)

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 22 lipca 2017 przez Codeboy Stary wyjadacz (12,120 p.)
Z tego co przeczytałem na paru anglojęzycznych blogach niby jest to nielegalne i nie powinno się robić gier fanowskich bez zezwolenia... Przytaczali tam różne przypadki. Tyle, że przecież jest masa stron z tą gra online, zresztą nie tylko z tą, więc jak to jest? Chyba te strony nie pytały o pozwolenie? ^^
komentarz 22 lipca 2017 przez Kamil Łydka Stary wyjadacz (13,600 p.)
Wiadomo, że lepiej mieć do wszystkiego prawa, ale myślę że dopóki nie będziesz na tym zarabiał, to nikt Ci nie będzie robił problemów.

Najlepiej może dodaj jeszcze jakieś informacje o oryginalnej aplikacji? :P
komentarz 22 lipca 2017 przez Codeboy Stary wyjadacz (12,120 p.)
No może coś w ten sposób spróbuję zrobić.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 146 wizyt
pytanie zadane 4 stycznia 2019 w Nasze projekty przez MrxCI Dyskutant (8,260 p.)
+2 głosów
1 odpowiedź 472 wizyt
pytanie zadane 30 lipca 2017 w JavaScript przez Radekol Bywalec (2,880 p.)
+6 głosów
0 odpowiedzi 171 wizyt

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,086 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...