• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Początki nauki - facebook

VPS Starter Arubacloud
+1 głos
287 wizyt
pytanie zadane 19 lipca 2017 w Offtop przez Seqak Początkujący (420 p.)

Dzień dobry,

Od jakiegoś czasu prowadzę stronę na Facebook'u, gdzie staram się regularnie umieszczać wpisy o moich postępach w nauce kodowania, oraz udostępniać linki do rzeczy, które mogą się przydać takim żółtodziobom jak ja. Fanpage powstał, głównie abym kontrolował swoje postępy i regularnie się uczył oraz, żeby inni początkujący mogli skorzystać, z moich drobnych doświadczeń. Cała oprawa jest dość prosta i amatorska, jednak warto pamiętać, że dopiero zaczynam, a kierunek, w którym chcę się rozwijać to programista, a nie bloger. :)

Chciałbym prosić tych, którzy wiedzą już co nie co o kodowaniu, aby jeśli mają wolną chwilę w komentarzach, czy w wiadomości prywatnej dzielili się wskazówkami czy radami co robię źle, bądź co warto zmienić.

Link do Facebook'a: https://www.facebook.com/kkacper13/

Z góry dziękuję, za wszelkie wskazówki i rady.

Pozdrawiam, Kacper K.

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 19 lipca 2017 przez kosaa Stary wyjadacz (14,130 p.)
wydaje mi sie ze za bardzo skupiasz to na sobie, z mojej perspektywy jako czytelnika jest to nieatrakcyjne bo nie chce czytac o Tobie :P musisz skupic sie na osobie do ktorej jest to skierowane - jak się domyslam, mlodzi programisci
komentarz 19 lipca 2017 przez imklau Nałogowiec (42,090 p.)

to pewnie z tego powodu:

Fanpage powstał, głównie abym kontrolował swoje postępy i regularnie się uczył oraz, żeby inni początkujący mogli skorzystać, z moich drobnych doświadczeń.

To taki raczej dzienniczek postępów ;) Nie taki głupi pomysł.

komentarz 19 lipca 2017 przez kosaa Stary wyjadacz (14,130 p.)
tak, tylko umieszaczasz to na forum z jakiegos powodu - zakladam, ze chcesz aby inni to czytali - nikogo nie obchodzi jakie zrobiles postepy
komentarz 19 lipca 2017 przez Seqak Początkujący (420 p.)
Powiem Ci szczerze, że na początek miał to być Fanpage tylko dla mnie,jako pewne archiwum moich postępów, bo wstydziłem się to udostępniać, dlatego ta forma może przypominać pamiętnik czy coś w ten deseń, bo trochę tym miała być. :)  W każdym bądź  razie naprawdę trafna uwaga i sobie ją zapamiętam, bo przyda się w kilku innych aspektach mojej edukacji. Wielkie dzięki za poświęcony czas!
komentarz 19 lipca 2017 przez Seqak Początkujący (420 p.)
Głównie liczyłem na to, że może znajdzie się jakaś osoba, która tam trafi i mi napisze "Kacper w tym i tym miejscu robisz głupotę, chłopie,""To co tu napisałeś, możesz robić zupełnie inaczej" bądź "Nie korzystaj z tej strony bo ta jest lepsza dla początkujących" Wiesz chodzi mi o tego typu sprawy, jestem świadom, że popełniam masę błędów i pracując sobie powolutku liczę, że w miedzy czasie, ktoś to może jakoś skorygować :)
0 głosów
odpowiedź 19 lipca 2017 przez marynovski Początkujący (250 p.)
Specem nie jestem - raczej żółtodziobem, jak Ty, ale chętnie pokibicuję! A nuż kiedyś się czegoś nauczę nowego, albo wręcz przeciwnie - pomogę Tobie. Powodzonka! :)
komentarz 19 lipca 2017 przez Seqak Początkujący (420 p.)
Każda wskazówka na wagę złota! A ze świadomością, że ktoś może obserwować ten fanpage, dostaję kolejnego kopa, aby uczyć się nowych rzeczy. (Stworzyłem sobie taki system "bata" nad głową, pokora przede wszystkim :) )

Podobne pytania

–2 głosów
1 odpowiedź 154 wizyt
+1 głos
2 odpowiedzi 687 wizyt
0 głosów
3 odpowiedzi 1,431 wizyt

92,455 zapytań

141,263 odpowiedzi

319,100 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...