• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed c# ,java czy html i css na start

Object Storage Arubacloud
0 głosów
785 wizyt
pytanie zadane 18 lipca 2017 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez razdwatrzy Nowicjusz (160 p.)
zamknięte 18 lipca 2017 przez razdwatrzy
cześć, mam 15 lat chciałbym dowiedzieć się jaki język wybrać na start. Umiem już podstawy c++ i chciałbym nauczyć się innego języka .Tylko mam problem z wybraniem języka pomiędzy html i css albo java albo c#
komentarz zamknięcia: znalazlem odpowiedz na to pytanie

4 odpowiedzi

+4 głosów
odpowiedź 18 lipca 2017 przez xmentor Nałogowiec (49,520 p.)
Wszystkie wymienione. Posmakuj każdej technologii i dowiesz się, która Ci pasuje.
0 głosów
odpowiedź 18 lipca 2017 przez ziemjok Gaduła (4,160 p.)
Html jet lżejszy i przyjemniejszy do nauki i wydaje mi się, że potrzeba na niego mniej czasu. Poleciłbym Ci zaczęcie od niego i zobaczenie czy Ci się podoba.

Przed przejściem na jave czy c# dobrze by było, gdybyś coś potrafił w c++, bo nie wiem co oznaczają u Ciebie "podstawy". Zrobienie jakiegoś prostego projektu w c++ pewnie by ułatwiło Ci wejście w naukę tych 2 jezyków
komentarz 18 lipca 2017 przez xmentor Nałogowiec (49,520 p.)
Mógłbym się kłócić, że potrzeba na niego mniej czasu.
komentarz 19 lipca 2017 przez jpacanowski VIP (101,940 p.)
A no tak, tyle rzeczy trzeba w nim ogarnąć... typy generyczne, wyrażenia lambda i polimorfizm statyczny... Tyle lat trzeba w HTML pisać, żeby w ogóle się nazwać "HTML developer" ;)
komentarz 19 lipca 2017 przez xmentor Nałogowiec (49,520 p.)
Pisząc o HTML mam na myśli HTML5, a HTML5 to nie tylko nowe znaczniki ;)
0 głosów
odpowiedź 18 lipca 2017 przez kosaa Stary wyjadacz (14,130 p.)
html i css wszedznie Ci sie przyda, poswiec po jednym miesiacu i na jave i na c# i sam wybierz, nikt nie zna Cie lepiej niz Ty sam
0 głosów
odpowiedź 18 lipca 2017 przez razdwatrzy Nowicjusz (160 p.)
Podjąłem decyzje wybieram html

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 555 wizyt
pytanie zadane 12 kwietnia 2018 w Java przez NIMuser Stary wyjadacz (11,030 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 698 wizyt
pytanie zadane 9 października 2017 w Java przez maly93 Użytkownik (640 p.)
+3 głosów
3 odpowiedzi 1,097 wizyt
pytanie zadane 23 sierpnia 2016 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez niezalogowany

92,543 zapytań

141,385 odpowiedzi

319,491 komentarzy

61,929 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...