• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Formularz na stronie HTML/PHP - szybkie rozwiązanie?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
389 wizyt
pytanie zadane 17 lipca 2017 w PHP przez Kamil Naja Nałogowiec (27,410 p.)
Cześć,

stworzyłem stronę w HTML (https://kamilnaja.github.io/Marcin-formularz/) i została mi w niej do dokończenia jedna opcja - wysyłanie formularza jako e-mail , pod podaną skrzynkę pocztową.

Próbowałem ustawić wysyłanie wiadomości lokalnie (po zamianie formatu pliku na php i skonfigurowaniu serwera) i cały czas pojawiają się błędy. Chciałbym uniknąć walki z serwerem i tutaj moje pytanie:

Czy znacie gotowe rozwiązanie, w którym można by skonfigurować dane (email, pola wiadomości) i następnie wygenerować formularz i umieścić go na stronie? Podobną opcję posiada freshmail jednak służy on do zbierania zapisów na kampanie e-mail marketingowe. Najlepiej, jeśli rozwiązanie będzie darmowe lub niedrogie.

Pozdrawiam
1
komentarz 17 lipca 2017 przez Alex.Ironside Stary wyjadacz (14,900 p.)
Tak tylko mowie ze gdy kliknalem textboxa na spodzie strony zmienil on szerokosc i stal sie kwardatem. Ale to tak offtop
1
komentarz 17 lipca 2017 przez Kamil Naja Nałogowiec (27,410 p.)
który to taki akrobata? textarea?
komentarz 17 lipca 2017 przez Alex.Ironside Stary wyjadacz (14,900 p.)
name="tresc" id="main-message"
komentarz 17 lipca 2017 przez Alex.Ironside Stary wyjadacz (14,900 p.)
W ogole propsuje za akrobate xD
komentarz 17 lipca 2017 przez Kamil Naja Nałogowiec (27,410 p.)
Dobrze, że zwróciłeś na to uwagę. Element textarea ma domyślnie ustawione resize na auto, dlatego user może zmieniać wymiary tego elementu. Raczej nie jest to błędem.
komentarz 17 lipca 2017 przez Alex.Ironside Stary wyjadacz (14,900 p.)
Moze. Ale sprobuj sobie tak poklikac chwile i sam sobie odpowiedz czy dobry user experience ;) Mnie zagubilo. No ale nie moja sprawa powodzenia z mailem. My w szkole uzywalismy sendgrid ale z tym troche tluczenia jest

1 odpowiedź

+4 głosów
odpowiedź 17 lipca 2017 przez Comandeer Guru (600,330 p.)
wybrane 17 lipca 2017 przez Kamil Naja
 
Najlepsza

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 275 wizyt
pytanie zadane 22 kwietnia 2017 w HTML i CSS przez leemish Użytkownik (780 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 278 wizyt
pytanie zadane 18 lutego 2018 w PHP przez Tradereu Użytkownik (780 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 202 wizyt
pytanie zadane 23 stycznia 2018 w PHP przez Adrian Marketon Nowicjusz (210 p.)

92,536 zapytań

141,376 odpowiedzi

319,451 komentarzy

61,920 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...