• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Czy router Alcatel Link Zone mogę podłączyć do Większego routera poprzez kabel usb ?

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
1,497 wizyt
pytanie zadane 16 lipca 2017 w Sprzęt komputerowy przez Zakrzycha Nowicjusz (120 p.)
Tak jak w Temacie.

Otóż mój router alcatel link zone osiąga max 1,5Mbps i planuje kupić wiekszy router ale bez kupowania modemu, dlatego pytam czy router zadziala połączony z 2 routerem przes USB

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 16 lipca 2017 przez niezalogowany

 alcatel link zone osiąga max 1,5Mbps

*150 Mbps. "Drobna" różnica.

Co masz na myśli pisząc "większy router"? I w czym właściwie tkwi problem, może kupno drugiego routera nie jest konieczne (połączenia z internetem to nie przyspieszy)?

komentarz 16 lipca 2017 przez Zakrzycha Nowicjusz (120 p.)
Chodzilo o to że moj Alcatel link zone osiaga max 1,5 Mbps a to mnie nie zadowala i planuje kupic wiekszy router bez kupna modemu, i pytam czy ten router (Alcatel link zone) moglby sluzyc jako modem usb do routera z wejsciami LAN (Wieksze routery potrzebują modemu usb)
komentarz 16 lipca 2017 przez Pietrak Pasjonat (18,850 p.)
*150 Mbps.

Nie, nic to nie da. Przepustowość sieci jest taka jak najwolniejszego urządzenia, czyli ten modem będzie wąskim gardłem.

Co to za internet, że potrzebujesz większe prędkości? Nawet dla światłowodu to dużo. Może to prędkość internetu Cię ogranicza? Wiem, że ten modem jest wciskany w t-mobile, a tam prędkość internetu nigdy nie przewyższy możliwością tego modemu.
komentarz 16 lipca 2017 przez Zakrzycha Nowicjusz (120 p.)
Jestem zapalonym graczem a gdy nadchodzi czas na aktualizacje, czy nowe gry potrafią pobierac sie ok 1GB/h a internet ma ograniczenie 62Mbps,  w domu posiadam 2 kreski zasiegu Play Lte, planuje kupic router ktory ma wejscie Ethernet dzieki czemu predkosc moze wzrosnac nawet 10x,
1
komentarz 17 lipca 2017 przez niezalogowany

router ktory ma wejscie Ethernet dzieki czemu predkosc moze wzrosnac nawet 10x,

Kto ci naopowiadał takich bzdur? 

Zadzwoń do operatora i zapytaj, czy nie można zwiększyć prędkości internetu. Spróbuj też przemieścić router w inne miejsce, tj. takie, gdzie jest lepszy zasięg. 

Kupno drugiego routera kompletnie nic ci nie da, co najwyżej zapewni ci problemy z konfiguracją. I zwiększy ping o pół milisekundy. (-:

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 189 wizyt
pytanie zadane 19 marca 2018 w Sieci komputerowe, internet przez Zawisza czarny Obywatel (1,690 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 296 wizyt
pytanie zadane 18 listopada 2019 w Sieci komputerowe, internet przez Przemek Gaffka Początkujący (490 p.)

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,077 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...