• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

jaki kurs node js polecacie?

Object Storage Arubacloud
+1 głos
1,281 wizyt
pytanie zadane 16 lipca 2017 w Inne języki przez Milesq Nałogowiec (32,020 p.)
zmienione kategorie 16 lipca 2017 przez Milesq
jak w pytaniu najlepiej żeby był darmowy , rozwinięty do końca ,i 'dobry'

przeczytałem to:http://ferrante.pl/frontend/javascript/kurs-node-js-1/

i zastanawiałem się nad kupnem tego:https://strefakursow.pl/kursy/web_develop/kurs_node_js_-_dynamiczne_aplikacje.html

ale nie wiem czy jest sens wydawać pieniądze

oprócz tego czytam dokumentację node'a ale chciałbym zobaczyć też proekty z jego wykorzystaniem.

dobrze by było gdyby byl po polsku ale po angielsku też może być
komentarz 16 lipca 2017 przez Milesq Nałogowiec (32,020 p.)

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 947 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 2,010 wizyt
pytanie zadane 11 października 2017 w Ruby przez Michał Samolewski Bywalec (2,240 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 255 wizyt
pytanie zadane 13 października 2023 w Offtop przez it_atari Początkujący (360 p.)

92,536 zapytań

141,377 odpowiedzi

319,452 komentarzy

61,920 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...