• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed WordPress- problem z linkiem aktywacyjnym

0 głosów
110 wizyt
pytanie zadane 14 lipca 2017 w PHP, Symfony, Zend przez mitsuukurinaa Bywalec (2,810 p.)
zamknięte 14 lipca 2017 przez mitsuukurinaa

Witam,  uruchomiłem na mojej stronie wordpress rejestrację. Tworzę konto i linki aktywacyjne, które przychodzą na email są niepoprawne poprzez klamrę.  W internecie wyczytałem , że  w wp-includes/pluggable.php trzeba zmienić

$message .= '<' . network_site_url("wp-login.php?action=rp&key=$key&login=" . rawurlencode($user->user_login), 'login') . ">\r\n\r\n";

na

$message .= network_site_url("wp-login.php?action=rp&key=$key&login=" . rawurlencode($user->user_login), 'login') . "\r\n\r\n";

Zrobiłem tak a problem nadal występuje . Jakieś rozwiązanie? Chciałbym to naprawić i nie korzystać ze specjalnych wtyczek pod rejestrację. A dodatkowo : Gdzie mogę zmienić nazwę przychodzącego maila. Obecnie jest [] Twoja nazwa użytkownika i hasło a chciałbym np. Moja strona - Twoje dane logowania 

<http://mojastrona.com/wpadminprzyklad/?action=rp&key=LiDDDMAIMkEGQD6Ljfj4&login=kaszt>;

komentarz zamknięcia: Rozwiązane

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 14 lipca 2017 przez mitsuukurinaa Bywalec (2,810 p.)

Dobra, ogarnięte. Rozwiązanie było dobre, to przez wtyczkę Cimy User Extra Fields

komentarz 29 września 2017 przez pukiell Nowicjusz (100 p.)
Witam, Mam dokładnie taki sam problem. Też mam wtyczkę Cimy User Extra Fields. Ale po wyłączeniu problem jest dalej. Jakie kroki po wyłączeniu mam jeszcze wykonać?

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 37 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 67 wizyt
pytanie zadane 16 lutego w HTML i CSS przez Michal123456 Początkujący (350 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 187 wizyt
Porady nie od parady
Zadając pytanie postaraj się o poprawną pisownię i czytelne formatowanie tekstu.Kompozycja

62,337 zapytań

108,480 odpowiedzi

226,468 komentarzy

35,317 pasjonatów

Przeglądających: 266
Pasjonatów: 6 Gości: 260

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...