• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Problem z kartą grificzną

Object Storage Arubacloud
0 głosów
235 wizyt
pytanie zadane 12 lipca 2017 w Sprzęt komputerowy przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)
Cześć, zrobiłem format laptopa. Miałem na początku Windows Vista, teraz mam Windows 7. Wszystko fajnie działa, jednak mam problem z kartą graficzną. W Menedżerze urządzeń pojawia się tylko zintegrowana kartka, chociaż laptop posiada kartę Nvidia Geforce G405M,

Czy ktoś wie jak dodać kartę do menedzerza urządzeń. Próbował przez różne programy, jednak nie udało się. Usuwałem sterowniki karty zintegrowanej, jednak nic nie pomogło.
komentarz 12 lipca 2017 przez MałyAleWariat Bywalec (2,830 p.)
A zainstalowałeś sterowniki do tej karty?
komentarz 12 lipca 2017 przez MałyAleWariat Bywalec (2,830 p.)
komentarz 12 lipca 2017 przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)
Ściągałem, jednak nie chcą się zainstalować. Drivermax w ogóle nie widzi tej karty.
komentarz 12 lipca 2017 przez MałyAleWariat Bywalec (2,830 p.)
To może jednak nie do tej. Spróbuj przez ten link.
komentarz 12 lipca 2017 przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)
Strona cały czas pokazuje, że nie mam zainstalowanej Javy, chociaż mam.
komentarz 12 lipca 2017 przez MałyAleWariat Bywalec (2,830 p.)
Spróbuj w innej przeglądarce.
komentarz 12 lipca 2017 przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)
Wszystkie pokazują ten sam komunikat.
komentarz 12 lipca 2017 przez MałyAleWariat Bywalec (2,830 p.)

To spróbuj ściągnąć gpu-z i zobacz co pokazuje

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 13 lipca 2017 przez DazenD Początkujący (260 p.)
Jest kilka opcji.

1. Pobierz gforce xp i tam masz opcje do automatycznego pobrania sterowników.
2. Ręcznie pobierz sterownik i podaj ścieżkę w menadżerze urządzeń.
3. Poszukaj wyboru karty jeżeli użyjesz w dowolnym programie lub grze powinno się pojawić u menadżerze.
4. Pobierz GPU meter i zobacz temperaturę grafiki / grafik. Jeżeli jest za wysoka laptop może wyłączyć aby się nie przegrzać i / lub karta już jest przegrzana.
5. Sprawdź czy nie kręciłeś grafiki bo przetaktowanie przy laptopach może powodować dezaktywacje kraty.

Jeżeli nie zadziałało nic to będziemy próbować.
0 głosów
odpowiedź 12 lipca 2017 przez mbabane Szeryf (79,280 p.)
Moze wejdz na strone producenta laptopa, tam powinny byc wszystkie sterowniki.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 69 wizyt
pytanie zadane 26 sierpnia 2019 w Sprzęt komputerowy przez RuLLerS Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 512 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 177 wizyt
pytanie zadane 13 września 2017 w Sprzęt komputerowy przez Promcio Użytkownik (690 p.)

92,555 zapytań

141,402 odpowiedzi

319,552 komentarzy

61,939 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...