• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Progi punktowe - IET AGH

Object Storage Arubacloud
0 głosów
1,649 wizyt
pytanie zadane 10 lipca 2017 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez cou Nowicjusz (120 p.)
Witam!

Wie ktoś może jakie były progi w tym roku na IET, w szczególności na elektronikę i telekomunikację? Nie dostałem się w pierwszym terminie i ciekawi mnie czy mam jakieś szanse na kwalifikację w kolejnym. Mój wskaźnik rekrutacji wynosi dokładnie 800. Z tego co czytałem, zwykle na eletele progi są gdzieś koło tego, ale słyszałem też, że w tym roku były wysokie i nie wiem, czy szukać sobie jeszcze coś innego.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 10 lipca 2017 przez easytodo Mądrala (5,380 p.)
Nie pamiętam dokładnie progów, ale na telekomunikację było ponad 800, wydaje mi się że blisko 900 punktów
komentarz 10 lipca 2017 przez xdmik23 Gaduła (3,000 p.)
mylisz się, próg wynosil 808 pkt,więc myślę że z 800pkt są duże szanse na zakwalifikowanie się w 2 rekrutacji

Podobne pytania

+3 głosów
1 odpowiedź 1,060 wizyt
+1 głos
1 odpowiedź 1,434 wizyt
pytanie zadane 21 sierpnia 2020 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez rikq Początkujący (260 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 1,045 wizyt
pytanie zadane 17 sierpnia 2020 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez karateka2001 Nowicjusz (180 p.)

92,539 zapytań

141,382 odpowiedzi

319,481 komentarzy

61,928 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...