• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Ankieta - portale społecznościowe

Object Storage Arubacloud
+2 głosów
992 wizyt
pytanie zadane 9 lipca 2017 w Nasze projekty przez marcin99b Szeryf (82,080 p.)
edycja 9 lipca 2017 przez marcin99b

Z grupką znajomych zajmujemy się tworzeniem nowego portalu społecznościowego (tak wiem, przy gigantach typu facebook trudno się wybić, jednak próbowanie da dużo więcej, od samego mówienia że szkoda czasu)

W celu lepszego poznania oczekiwań użytkowników przygotowaliśmy dość prostą i krótką, jednak dającą ważne informacje ankiete - LINK
Ankieta jest krótka oraz nie wymaga rejestracji i podawania swoich danych

Wszystkie osoby chcące przynajmniej w minimalnym stopniu pomóc w rozwoju portalu, prosimy o uzupełnienie ankiety

komentarz 9 lipca 2017 przez jpacanowski VIP (101,940 p.)
Widziałem już podobne posty, też typu "Chcę stworzyć nowy system operacyjny łączący zalety Windowsów i Linuksów"... Po drugie, Facebook, kolejny portal społecznościowy? Nie dzięki... Ja jestem zwolennikiem upadku portalów społecznościowych... Chciałem wypełnić ankietę, ale mając pytanie "Gdyby można było anonimowo udostępnić post udostępniał byś posty częściej", dałem sobie spokój... czyli co pytanie bym odpowiadał Nie Wiem, więc szkoda czasu...

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 9 lipca 2017 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)

Wypełniłem.

Chociaż pytanie np. o to czy założyłbym konto bez podania na czym dokładnie (przynajmniej opisu co dokładnie będzie to oferować i jak działać), jest jak dla mnie nieco bez sensu, dałem więc "nie wiem".

będąca połączeniem Facebooka, Instagrama i Snapchata

A to z kolei też nie brzmi za dobrze, albo ja nie mogę sobie tego wyobrazić :P

Ideą Snapchata są zdjęcia/filmiki znikające (teoretycznie) po otwarciu, lub w My Story po określonym czasie, jak to połączyć z czymś innym? Zrobicie znikające posty?

Mówią też, że jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego. No ale nie wiem, oby w waszym przypadku to się nie sprawdziło ;) Z ciekawością będę obserwował czy coś się z tego rozwinie, życzę powodzenia.

2
komentarz 9 lipca 2017 przez dobrydiler Użytkownik (650 p.)
Mamy już pewien pomysł ale chcemy go sprecyzować i zbadać rynek.  Nie możemy dokładnie powiedzieć jak to ma wyglądać bo pomysł cały czas ewoluuje postaramy się żeby wybrać najlepsze rzeczy ze znanych portali dodać dobre pomysły i zrobić coś co podbije świat a jak to nie wyjdzie to będziemy mieli nowe doświadczenia i znajomości
komentarz 9 lipca 2017 przez niezalogowany

@Arkadiusz

Przecież facebook też ma opcję w messengerze "Twój dzień" czy jakoś tak. Zdjęcia i filmy znikają po jakimś czasie. Teraz wszyscy wyłapują trendy i wstawiają je do swoich aplikacji.Jak coś jest do wszystkiego, to przyciąga użytkowników w dzisiejszych czasach, szczególnie w sferze portali społecznościowych.

Ankieta wypełniona, powodzenia z projektem, pochwalcie się nim kiedyś wink

komentarz 9 lipca 2017 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
No ma, więc tym bardziej nie wiem co nowego dodadzą i jak to wszystko połączą w jedno :)

Jak mówiłem również życzę powodzenia i chętnie zobaczę jakiś efekt.
0 głosów
odpowiedź 10 lipca 2017 przez Dorian Bajorek Dyskutant (7,920 p.)
Ankieta wypełniona.

Pytanie o kolorystykę czy jasny czy ciemny.Nie widzialem jeszcz zadnego portalu ktory mialby ciemną kolorystykę,lecz powiem wam ze jak by byla możliwość jej zmiany z jasnej na ciemną i na odwrót bylo by świetnie(wiadomo wieczorem nie przyjemnie patrzec na jasny ekran).

Kolejny aspekt.Chodzi mi o pytanie o anonimowe posty.Pomysł fajny lecz trochę niebezpieczny,ja bym z tym uważała.

Każdy portal niby do siebie w jakis sposób podobny ale i tak inny.Musicie zrobic cos czego jeszcze nie ma(chodz nie wyobrażam sobie waszego połączenia).Facebook rozwinął sie bardzo przez ststus związku.

Powodzenia wam życze.Pamiętajcie że portli społecznościowych jest dużo Pozdrawiam
komentarz 12 lipca 2017 przez m4sk1n Pasjonat (16,750 p.)
Mastodon domyślnie używa ciemnej kolorystyki

Podobne pytania

+1 głos
2 odpowiedzi 160 wizyt
pytanie zadane 18 kwietnia 2019 w Sieci komputerowe, internet przez ekspert Nowicjusz (130 p.)
+4 głosów
12 odpowiedzi 1,985 wizyt
pytanie zadane 19 lipca 2015 w Offtop przez PancernyHuzar Użytkownik (990 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 503 wizyt
pytanie zadane 14 sierpnia 2016 w Offtop przez terminator500 Nowicjusz (120 p.)

92,555 zapytań

141,404 odpowiedzi

319,558 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...