• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Alternatywa dla Adobe. Zancie jakieś?

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
354 wizyt
pytanie zadane 8 lipca 2017 w Grafika i multimedia przez RAD Obywatel (1,810 p.)
zamknięte 27 lipca 2017 przez RAD
Cześć!

Adobe jest dla mnie za drogie  potrzebuję "alternatywe" dla Adobe. Najlepiej jakieś tanie oprogramowanie lub  darmowe. Chciał bym żeby były w wersji pudełkowej. System operacyjny macOS Sierra.

Czy znacie jakieś fajne darmowe narzędzia dla frot-end  developera, proszę o jak najwięcej propozycji.

Z góry dziękuję!

Pozdrawiam
komentarz zamknięcia: Dostałem odpowiedz na moje zapytanie.
komentarz 8 lipca 2017 przez Patrycjerz Mędrzec (192,340 p.)
Opisz na początku, że chodzi ci o oprogramowanie do front-end developingu , a nie trzeba zgadywać, co to za oprogramowanie Adobe (domyślam się, że chodzi o Dreamweavera).
komentarz 8 lipca 2017 przez RAD Obywatel (1,810 p.)
Zamienniki do Adobe:

-Photoschop

-InDesign

-Ilustrator

-Dreamweaner
komentarz 8 lipca 2017 przez RAD Obywatel (1,810 p.)
Sorki.
komentarz 13 lipca 2017 przez Nicolaus Dyskutant (9,740 p.)

Photoschop

;D (Photoshop) 

komentarz 17 września 2017 przez Jakub Mazur Początkujący (440 p.)
Polecam Gimpa

2 odpowiedzi

+4 głosów
odpowiedź 13 lipca 2017 przez D7470 Gaduła (4,960 p.)
wybrane 27 lipca 2017 przez RAD
 
Najlepsza
Jeżeli chodzi o darmowe to jak najbardziej polecam GIMP-a (tak serio) i Inkscape. Te programy naprawdę dają rade, tylko trzeba się do nich przyzwyczaić, nie są może tak rozbudowane, ale są darmowe, więc... ja korzystam :)
komentarz 17 września 2017 przez kompowiec2 Mądrala (6,380 p.)
w ogóle polecam OP zajrzenie na serwis alternativeto.net
+3 głosów
odpowiedź 8 lipca 2017 przez Wujek Greg Dyskutant (9,410 p.)
ostatni natknąłem się na ciekawą propozycję:

https://affinity.serif.com/en-us/

sam nie korzystałem z tego ale poważnie zastanawiam się nad zmianą. Jest już trochę materiałów na youtube i na prawdę wygląda obiecująco. Jeżeli ktoś już kiedyś korzystał z tego oprogramowania to chętnie posłucham jego opinii.
komentarz 9 lipca 2017 przez RAD Obywatel (1,810 p.)
proszę o jeszcze więcej.

I proszę o jakieś fajne narzędzia dla frot-end developera.

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 768 wizyt
pytanie zadane 16 listopada 2017 w Grafika i multimedia przez antyhero Nowicjusz (150 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 122 wizyt
pytanie zadane 18 lutego 2023 w Grafika i multimedia przez Steady Obywatel (1,140 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 329 wizyt
pytanie zadane 29 lipca 2022 w Grafika i multimedia przez xxxx09 Nowicjusz (200 p.)

92,454 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,099 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...