• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Karta graficzna nie działa

Object Storage Arubacloud
0 głosów
506 wizyt
pytanie zadane 7 lipca 2017 w Sprzęt komputerowy przez Filip.p Początkujący (440 p.)
Witam!

Zakupiłem nowe części komputerowe i złożyłem komputer. Zainstalowałem Windowsa. Wszystko działa jak należy. Ale niestety przy odtwarzaniu filmów bardzo się zacina, sprawdziłem co nie działa i okazało się, że jest używana karta graficzna zintegrowana z procesorem, chociaż wpięta jest dużo lepsza karta graficzna NVidia Quadro fx-5800. Proszę o pomoc. komputer chyba jej w ogóle nie "widzi".

podzespoły komputera:

Intel Core I5-2500

2x 4gb Goodram  DDR3 1600Mhz

ASUS H61M-K

Toshiba P300 1tb

Aerocool vx450
komentarz 7 lipca 2017 przez czujek22 Dyskutant (7,670 p.)
Sterowniki zainstalowane ? W Biosie też sprawdź, czy nie jest ustawiona tylko zintegrowana
komentarz 7 lipca 2017 przez Filip.p Początkujący (440 p.)
Szukałem, ale nie znalazłem. Gdzie w biosie jest informacja o karcie graficznej i jak zmienić używaną ze zintegrowanej na tą drugą?

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 7 lipca 2017 przez Mateusz Analityk Stary wyjadacz (13,710 p.)
Kolejny... , monitor wepnij w kartę graficzną, a ci się automatycznie przełączy komputer z zintegorawanej.
komentarz 7 lipca 2017 przez Filip.p Początkujący (440 p.)
Niestety, nie da się. nie te wejście.
komentarz 7 lipca 2017 przez Przemek Gaduła (3,600 p.)
A słyszałeś o czymś takim jak adapter/przejściówka?
komentarz 8 lipca 2017 przez X3h Dyskutant (9,540 p.)
Podłączony monitor pod grafikę = używana grafika.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 115 wizyt
pytanie zadane 26 października 2018 w Sprzęt komputerowy przez Felix Obywatel (1,100 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 129 wizyt
pytanie zadane 8 sierpnia 2018 w Sprzęt komputerowy przez Hiskiel Pasjonat (22,830 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 1,005 wizyt

92,556 zapytań

141,404 odpowiedzi

319,561 komentarzy

61,942 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...