• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Dziwne (inne) zacinanie filmików na YouTube

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
935 wizyt
pytanie zadane 7 lipca 2017 w Offtop przez Ferrow Początkujący (360 p.)
Witam. Mam problem dotyczący zacinania się w jednym miejscu obrazu w filmikach na YouTube. Nie chodzi tu o ścinanie się obrazu przez buforowanie lecz w różnych miejscach obraz zacina się jakby była tam linia odgradzająca części ekranu z których jedna jest szybsza a druga nie może za nią nadążyć czy coś takiego. Linia nie jest zawsze w tym samym miejscu lub tak mi się wydaje. Od niedawna mam dwa monitory i wcześniej miewałem podobny problem jednak gdy posiadałem jeden ale był on tak rzadki, że się tym nie przejmowałem. Teraz każda większa akcja na filmiku kończy się takim efektem. Nie mam pojęcia co to może być. Proszę o pomoc. Pozdrawiam.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 7 lipca 2017 przez seba Dyskutant (8,900 p.)
Hmm według mnie przyczyna może tkwić w 3 kwestiach:

- albo jest potrzebny format(nikt nie lubi tego słowa)

- albo jest to wina karty graficznej co można sprawdzić dając inną(biorąc od kolegi) i sprawdzić czy coś się zmieni

- ostatecznie może to być kabel lub karta sieciowa, że sygnał internetowy traci się punktowo. Co też można sprawdzić puszczając film pobrany na kompie bez użycia neta i sprawdzając czy sytuacja się powtórzy.
komentarz 7 lipca 2017 przez Ferrow Początkujący (360 p.)
Dziekuje za odpowiedź

1. Format mi sie nie podoba i nigdy go jeszcze w sumie nie robilem ale chyba musi byc ten pierwszy raz

2. Odpada raczej bo nie mam od kogo pozyczyc. Wszyscy kumple mieszkaja daleko i balbym sie ze moge cos zepsuc

3. Sprobuje tak ale powiedz mi czy jesli problem bedzie w karcie to jak bede mogl go naprawic? Bede musial wymienic czy jest mniej inwazyjna metoda?

Pozdrawiam
komentarz 7 lipca 2017 przez seba Dyskutant (8,900 p.)
Jeśli będzie to karta sieciowa to w tym wypadku kupujesz taką do 15zł montujesz i gotowe
komentarz 7 lipca 2017 przez mbabane Szeryf (79,280 p.)
Co do karty grafiki, to mozesz przeinstalowac sterwoniki
komentarz 10 lipca 2017 przez Ferrow Początkujący (360 p.)
Ściągnąłem film na komputer i ściągnięty jest normalny. Więc to wina karty sieciowej?
komentarz 10 lipca 2017 przez mbabane Szeryf (79,280 p.)
sprawdzales moze na innej przegladarce?
komentarz 10 lipca 2017 przez Ferrow Początkujący (360 p.)
Tak. Chorme, Mozilla, Opera wszystko to samo
komentarz 10 lipca 2017 przez mbabane Szeryf (79,280 p.)
coz w takim razie moze przeskanuj kompa jakims antysyfem, np. AdwCleaner, Malwarebytes,

podaj jeszcze parametry sprzetowe kompa.

 

Aha mozesz jeszcze odpalic np. linuxa z plyty/USB i zobaczyc jak tam dziala.
komentarz 10 lipca 2017 przez Ferrow Początkujący (360 p.)
Przeskanowałem i nadal to samo. Nie chce mi się bawić z linuxem już wolę kupić nową karte sieciową.
komentarz 10 lipca 2017 przez mbabane Szeryf (79,280 p.)
ale nie masz gwarancji ze to na pewno to

Podobne pytania

+3 głosów
6 odpowiedzi 772 wizyt
pytanie zadane 14 kwietnia 2015 w Offtop przez kocim Użytkownik (810 p.)
+1 głos
9 odpowiedzi 379 wizyt
pytanie zadane 24 czerwca 2015 w Offtop przez ruppa Nowicjusz (150 p.)
+4 głosów
5 odpowiedzi 4,098 wizyt
pytanie zadane 13 kwietnia 2015 w Offtop przez procent Obywatel (1,140 p.)

92,451 zapytań

141,261 odpowiedzi

319,073 komentarzy

61,853 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...