• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Sprzedawanie Strony Internetowej.

0 głosów
182 wizyt
pytanie zadane 4 lipca 2017 w HTML i CSS przez Paweł Sypek Początkujący (310 p.)
Witam,

Szybkie pytanie.Podczas sprzedawania strony internetowej, która nie jest opublikowana. Została po prostu napisana i ma być sprzedana, należy sprzedać ją klientowi  w postaci folderu ze wszystkimi plikami strony czy w jakiejś innej formie?

Proszę o odpowiedź i ew wskazówki, gdyż nigdy wcześniej tego nie robiłem i nie miałem z tym styczności.

Z góry dziękuję.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 4 lipca 2017 przez Pietrak Pasjonat (19,050 p.)
wybrane 4 lipca 2017 przez Paweł Sypek

Najlepsza
Zależy jak się z klientem umówisz. Zwykle "Za wykonanie dzieła uważa się dostarczenie kodu źródłowego w postaci elektronicznej oraz jednorazowe uruchomienie kodu na serwerze pod adresem xyz". Cytat z mojej umowy.
komentarz 4 lipca 2017 przez Paweł Sypek Początkujący (310 p.)
Czyli wychodzi na to, że musiałbym dostarczyć kod i wrzucić go klientowi na serwer, lub po porostu umówić się na dostarczenie kodu i nic więcej?
1
komentarz 4 lipca 2017 przez Pietrak Pasjonat (19,050 p.)
Tak. Zwykle klient nie będzie miał pojęcia co zrobić z tymi plikami.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 221 wizyt
pytanie zadane 5 czerwca 2016 w Offtop przez Alexandere Użytkownik (550 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 136 wizyt
pytanie zadane 10 stycznia 2017 w Sieci komputerowe, internet przez Paweł123 Nałogowiec (30,480 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 98 wizyt
Porady nie od parady
Możesz ukryć, zamknąć lub zmodyfikować swoje pytanie, za pomocą przycisków znajdujących się pod nim. Nie krępuj się poprawić pochopnie opublikowanego pytania czy zamknąć go po uzyskaniu satysfakcjonującej odpowiedzi. Umożliwi to zachowanie porządku na forum.Przyciski pytania

66,319 zapytań

113,057 odpowiedzi

239,193 komentarzy

46,585 pasjonatów

Przeglądających: 178
Pasjonatów: 2 Gości: 176

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...