• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

AGH 2 cykl rekrutacji

VPS Starter Arubacloud
+2 głosów
7,541 wizyt
pytanie zadane 4 lipca 2017 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez easytodo Mądrala (5,380 p.)
edycja 5 lipca 2017 przez easytodo
Witam serdecznie,

dostałem się na 2 z 3 zadeklarowanych kierunków na AGH. Jednak najbardziej chciałem dostać się na informatykę na iet, jednak zabrakło mi punktów.

Czy jeżeli zdecyduję się dalej walczyć o ten kierunek i przejdę do drugiego cyklu rekrutacji, to utracę możliwość studiowania na kierunkach na które się dostałem?

Chciałbym złożyć papiery na eaiib na informatykę, żeby mieć tam pewne miejsce, ale jednocześnie próbować w kolejnym cyklu z iet, czy jest to możliwe?

Pozdrawiam.

PS: Czy listy oczekujących są do wglądu? Jeżeli tak to kiedy i gdzie?

 

SOLVED

Dla potomnych - tak, jak najbardziej można złożyć dokumenty na 1 kierunek i dalej starać się o drugi, informacja zasięgnięta w dziekanacie.
komentarz 5 lipca 2017 przez Wujek Początkujący (410 p.)
A czemu nie chcesz iść na byle "samogloski"?  Z opini ludzi co tam studiują wynika ze na samogloskach jest lepiej niż na iet.
komentarz 5 lipca 2017 przez easytodo Mądrala (5,380 p.)
A czy byłe samogłoski to nie jest właśnie iet?
komentarz 5 lipca 2017 przez Wujek Początkujący (410 p.)
Nie
komentarz 5 lipca 2017 przez plkpiotr Stary wyjadacz (12,420 p.)

Notka z Wikipedii o dawnych samogłoskach (WEAiIE):
W 2012 roku nastąpił podział wydziału na Wydział Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Inżynierii Biomedycznej (EAIiIB) oraz Wydział Informatyki, Elektroniki i Telekomunikacji (IET).

komentarz 5 lipca 2017 przez Wujek Początkujący (410 p.)
No tak. Ale obecnie mówiąc samogloski większość osób ma na myśli EAIiIB

5 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 5 lipca 2017 przez xdmik23 Gaduła (3,000 p.)
Wiecie czy jesli teraz chciałbym wziac udział w kolejnej rekrutacji to musialbym wnosić jakas oplate bo po wybraniu opcji wzięcia udziału w kolejnej rekrutacji uzyskalem status kandydat wiec chyba nie trzeba?
komentarz 5 lipca 2017 przez Wujek Początkujący (410 p.)
Nie musisz.  Jeśli nie dostałeś się  na pierwszym etapie rekrutacji i miałeś tam wszystko opłacone,  to na drugi etap idziesz juz bez kolejnych opłat :)
komentarz 5 lipca 2017 przez xdmik23 Gaduła (3,000 p.)
Ok dzieki
0 głosów
odpowiedź 5 lipca 2017 przez Dorian Bajorek Dyskutant (7,920 p.)
Skoro wiele osób zrobiło właśnie tak jak ty że dostali się na więcej niż jeden kierunek to progi są bardzo wysoki w drugiej turze się mocno obniżą
0 głosów
odpowiedź 5 lipca 2017 przez k222 Nałogowiec (30,150 p.)

Taki sam temat pojawił się na tym forum:

https://www.matematyka.pl/forum65.htm

Chyba to było to: https://www.matematyka.pl/423107.htm

Ale moim zdaniem liczenie na znajomość wszystkich procedur rekrutacyjnych ludzi z forum jest średnie. Jeżeni masz możliwość możesz podskoczyć na AGH z papierami i tam się dopytać o wszystko ludzi bezpośrednio tym się zajmujących a jak nie to zadzwonić lub napisać e-mail i będziesz wszystko wiedział. wink

A tak nawiasem mówiąc próg na infe na WIET > 930 pkt. ... no nieźle. Ale można było się spodziewać z uwagi na to że wszyscy diamentowcy mają zagwarantowane miejsce na tym wydziale a nie tak jak kiedyś laureaci I i II stopnia. Ale myślę że z takim wynikiem na luzie powinieneś wskoczyć na 2 rekrutację. Powodzenia

komentarz 5 lipca 2017 przez easytodo Mądrala (5,380 p.)
Próg na iet wynosił dokładnie 936 punktów :o Ale na eaiib też poszaleli bo infa 926 punktów :)
0 głosów
odpowiedź 5 lipca 2017 przez Janek Dudek Nowicjusz (140 p.)
Witaj też mam identyczny problem dostałem się na dwa z trzech kierunków jednak ten trzeci jest dla mnie priorytetem. Dla ciebie odpowiedź od " Uczelniana Komisja Rekrutacyjna AGH ":

Szanowny Panie,

dziękujemy za zainteresowanie ofertą edukacyjną naszej Uczelni.

Może Pan kandydować w dalszych cyklach, informacje ma Pan na swoim

koncie.

Powinien się Pan wpisać na kierunek na który się Pan dostał a

ewentualnie

potem może Pan się wypisać i wpisać na drugi.

Sugeruję ewentualną dalszą korespondencje prowadzić przez system

eRekrutacja.

Z poważaniem,

dr inż. Mikołaj Skowron

Uczelniana Komisja Rekrutacyjna AGH w Krakowie
0 głosów
odpowiedź 6 lipca 2017 przez PgK Obywatel (1,380 p.)
A tak swoją drogą, to wiecie jak sprawdzić jakie były progi punktowe po pierwszym cyklu? Bo ja obecnie jestem na 2 naborze ale nie mam pojęcia ile pkt mi zabrakło...
1
komentarz 6 lipca 2017 przez xdmik23 Gaduła (3,000 p.)
zadzwon do wydzialowej komisji rekrutacyjnej,bez problemu odpowiedzą.Albo napisz o jaki kieruenk Ci chodzi to moze bede wiedzial
komentarz 6 lipca 2017 przez PgK Obywatel (1,380 p.)
Dzięki za odpowiedź :) Małe szanse, że ktoś z tego forum tam się rekrutował, obecnie staram się dostać na fizykę techniczną. To mój 2 kierunek :)
1
komentarz 6 lipca 2017 przez xdmik23 Gaduła (3,000 p.)
wiem ze na informatycy na tym samym wydziale prog wynosil 902pkt,wiec podskoczyl znacznie.Zakladam,że na fizyke techniczną w tym roku moglo byc cos ok 700pkt
komentarz 6 lipca 2017 przez PgK Obywatel (1,380 p.)
Ja miałem troche poniżej 700. No nic, czekam na 2 cykl ;)

Podobne pytania

+3 głosów
1 odpowiedź 1,032 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 1,647 wizyt
pytanie zadane 10 lipca 2017 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez cou Nowicjusz (120 p.)
+1 głos
0 odpowiedzi 317 wizyt
pytanie zadane 20 maja 2018 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Mateusz Cygal Początkujący (380 p.)

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,078 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...