• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

proszę o ocenę strony z dostosowanego szablonu

VPS Starter Arubacloud
+1 głos
342 wizyt
pytanie zadane 4 lipca 2017 w Nasze projekty przez anezz Nowicjusz (130 p.)

Witam,

chciałabym prosić o ocenę strony którą zrobiłam z dostosowanego szablonu wordpress. będę wdzięczna za wszelkie uwagi,

www.kaszubowka.pl

pozdrawiam

komentarz 4 lipca 2017 przez JAKUBW Nałogowiec (33,470 p.)
TextBox w sekcji kontakt i mapa są większe od ekranu na stronie mobilnej
komentarz 4 lipca 2017 przez Gmyrex Nowicjusz (100 p.)
generalnie, mi się podoba, od strony wizualnej jedyne nad czym trzeba było by popracować to optymalizacja strona zdecydowanie za długo się ładuje. Pozdrawiam ;D

6 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 4 lipca 2017 przez Else Stary wyjadacz (12,260 p.)
Stronka fajnie zrobiona od strony wizualnej. Jedyne nad czym teraz warto sie zastanowić to optymalizacja pod kątem seo np. zmianą title strony (strona główna to nie jest najlepsze rozwiazanie od strony słów kluczowych). Z rzeczy nie obowiązkowych mogłabyś się zastanowić nad dodaniem animate.css i połączeniem go z waypoins.js, żeby niektóre elementy pojawiały się dopiero w trakcie scrollowania.

@edit

oh wait to wordpress
0 głosów
odpowiedź 4 lipca 2017 przez Szymon Ciompała Mądrala (6,280 p.)
Ogólnie strona dość ładna tylko dodaj jakiegoś prostego hovera np na zdjęciach tych domków, bo na początku nie ogarnąłem ze to jest link do ich opisu :)
0 głosów
odpowiedź 4 lipca 2017 przez dwadolary Gaduła (4,650 p.)
Nie wiem czy obrazkowe tło dla tekstu dla podstronach to dobry pomysł ;)
0 głosów
odpowiedź 4 lipca 2017 przez EdeX Mądrala (5,110 p.)

ładnie by wyglądało na przycisku rezerwacji dodanie jakiegoś transition i pojawianie się niektórych elementów po scrollu,. ale cała strona ładnie tylko skoro nie masz na serwerze pliku kwiaty.jpg to po co w kodzie:

GET http://kaszubowka.atthouse.pl/wp-content/uploads/2017/05/kwiaty.jpg 404 (Not Found)

smiley

0 głosów
odpowiedź 4 lipca 2017 przez kordix Gaduła (3,910 p.)
Mnie się nawet podoba, ale żaden ze mnie znawca. Napisy w topmenu wolałbym jakieś trochę większe, albo pogrubione np., może inną czcionką.
0 głosów
odpowiedź 5 lipca 2017 przez Jan Cichocki Dyskutant (7,620 p.)
3+/6

Podobne pytania

+5 głosów
2 odpowiedzi 270 wizyt
pytanie zadane 19 sierpnia 2015 w Nasze projekty przez molaki Obywatel (1,700 p.)
+2 głosów
10 odpowiedzi 425 wizyt
pytanie zadane 19 sierpnia 2015 w Nasze projekty przez Dronojad Obywatel (1,980 p.)
+2 głosów
2 odpowiedzi 469 wizyt

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...