• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Wzmocnienie sygnału WiFi w innym pokoju - Vectra

Object Storage Arubacloud
0 głosów
4,446 wizyt
pytanie zadane 1 lipca 2017 w Sieci komputerowe, internet przez maticzarny01 Nowicjusz (180 p.)
Witam serdecznie. To moje pierwsze pytanie tutaj, więc jakby co proszę o wyrozumiałość.

Mam od niedawna internet z kablówki Vectra i o ile sygnał w salonie jest spoko, to w dalszym pokoju już słabnie. I mam pytanie jak najłatwiej wzmocnić ten sygnał w tym dalszym pokoju bo tam mam i komputer i konsole itp. i bardziej ten lepszy sygnał przydałby mi się właśnie w pokoju a nie mam jak przenieść tego routera bo musi być obok wejścia antenowego?

Dodam, że z głównego pokoju do drugiego mam przeciągnięty kabel Ethernet i czy można go jakoś wykorzystać?

Może podłączyć pod ten kabel Ethernet jakoś drugi router, żeby sygnał szedł z tego drugiego routera na pokój?

Proszę o jakieś informacje. Pozdrawiam
komentarz 1 lipca 2017 przez MałyAleWariat Bywalec (2,830 p.)
A nie możesz się połączyć kablem bezpośrednio z routerem Vectry?
komentarz 1 lipca 2017 przez maticzarny01 Nowicjusz (180 p.)
No właśnie nie bo z salonu do pokoju idzie mi tylko jeden kabel Ethernet a nie kilka a w pokoju mam konsole laptop i komputer to potrzebne by mi były trzy kable a mam przeciągnięty jeden przez ścianę, q nie chce mi się przeciągać kolejnych.
komentarz 1 lipca 2017 przez MałyAleWariat Bywalec (2,830 p.)
To w takim razie wystarczy Ci jakikolwiek router pod który się podepniesz w drugim pokoju, i wtedy wszystkie urządzenia, podłączyć przez wifi do niego, ewentualnie wzmacniacz sygnału wifi.
komentarz 1 lipca 2017 przez maticzarny01 Nowicjusz (180 p.)
A jeszcze mam pytanie. Na laptopie mam ok 45 mb/s, na komórce 52mb/s, na tablecie 48 mb/s, a jak sprawdzałem przed chwilą prędkość testowa na konsoli PlayStation 4 to wychodzi 12mb/s? O co chodzi bo nie rozumiem? Czemu taki spadek na konsoli?
komentarz 1 lipca 2017 przez MałyAleWariat Bywalec (2,830 p.)

Tego nie wiem, nie mam konsoli sad
A tak serio, potrzeba Ci więcej niż 12mb/s? Bo jak dla mnie nie powinno być lagów przy takim łączu.

komentarz 2 lipca 2017 przez MsMaciek123 Pasjonat (24,760 p.)
Masz odpowiedź więc zamknij temat

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 298 wizyt
pytanie zadane 26 września 2016 w Offtop przez John Doe Obywatel (1,720 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 233 wizyt
pytanie zadane 11 grudnia 2016 w Sieci komputerowe, internet przez Przemek Gaffka Początkujący (490 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 228 wizyt
pytanie zadane 21 marca 2020 w Sieci komputerowe, internet przez kdkdkd Nowicjusz (120 p.)

92,568 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,635 komentarzy

61,956 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...