• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Progi na Politechnice Poznańskiej, AiR i informatyka

Object Storage Arubacloud
0 głosów
762 wizyt
pytanie zadane 28 czerwca 2017 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez niezalogowany
Orientuje się ktoś może jakie były progi na tych kierunkach na PP w 2016? Na internecie znalazłem tylko coś takiego

http://cdzdm.pl/wp-content/uploads/2016/04/REKRUTACJA-2015-2016-Zestawienie-wynik%C3%B3w-rekrutacji.pdf

Nie znalazłem niestety najnowszych progów. Może szczęśliwym trafem jest na forum ktoś kto tam studiuje, znajomy/znajoma. Albo może za słabo szukałem lub ktoś ma dostęp do tych progów z 2016. Bardzo mnie to interesuje bo zauważyłem, że w 2015 strasznie wzrosły minima w stosunku do 2014 i trochę mnie to martwi. Chciałbym wiedzieć czy w 2016 progi wzrosły jeszcze bardziej czy się utrzymały/zmalały.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 28 czerwca 2017 przez Jedras Maniak (54,860 p.)
W 2016 były mniejsze progi, bo matury rozszerzone ze ścisłych przedmiotów były trudniejsze niż w 2015. W tym roku progi będą mniej wiecej takie jak w 2015 albo większe. Wszystko przez poziom matury i redukcję miejsc, która na niektórych uczelniach odbyła się nawet na kierunkach informatycznych.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 1,695 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 277 wizyt

92,539 zapytań

141,382 odpowiedzi

319,481 komentarzy

61,928 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...