• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

"Przerobienie" aplikacji na telefon

Object Storage Arubacloud
0 głosów
251 wizyt
pytanie zadane 28 czerwca 2017 w Urządzenia mobilne przez Hardwell Dyskutant (8,980 p.)
Witam wszystkich, na wstępie nie jestem pewien czy wstawiłem to w odpowiednim dziale więc proszę o wyrozumiałość ;).

A więc moje pytanie polega na tym, stworzyłem 2 prywatne serwery w grze SFGame, wszystko ładnie chula, dużo graczy itd. dla tego też chciał bym "podrobić" oryginalną aplikację na androida, żeby gracze poprzez tą aplikację mogli grać na moim serwerze a nie na globalu :).

Jednym słowem coś takiego jak tu:

https://www.facebook.com/aragium/?fref=ts

(podpięty post "APLIKACJA NA TELEFON")

Da się coś takiego wykonać? jeśli tak to w jaki sposób?

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 28 czerwca 2017 przez Jedras Maniak (54,860 p.)
Edytowali zapewne pliki źródłowe oryginalnej appki, co już nie jest legalne.
komentarz 28 czerwca 2017 przez Hardwell Dyskutant (8,980 p.)
Tak samo robienie tych prywatnych serwerów jest nielegalne, wiesz może jak to "przerobić?

"
komentarz 29 czerwca 2017 przez Hardwell Dyskutant (8,980 p.)
???
komentarz 29 czerwca 2017 przez Jedras Maniak (54,860 p.)
Logicznie myśląc to powinny być następujące kroki:

zdobyć instalator -> dobrać się do kodu -> zmienić co trzeba -> spakować znowu

:)
komentarz 29 czerwca 2017 przez Hardwell Dyskutant (8,980 p.)
@Jedras tyle to ja wiem xd ale nie wiem w którym pliku co zmienić mam ten plik tylko własnie z podmienieniem kodu mam problem
komentarz 30 czerwca 2017 przez Jedras Maniak (54,860 p.)
W kodzie szukałbym pliku konfiguracyjnego i frazy "server". Pewno będzie tylko ip trzeba zmienić i tyle.
komentarz 30 czerwca 2017 przez Hardwell Dyskutant (8,980 p.)
A był byś w stanie mi pomóc? :/

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 86 wizyt
pytanie zadane 10 kwietnia 2018 w Urządzenia mobilne przez Hardwell Dyskutant (8,980 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 151 wizyt
+1 głos
1 odpowiedź 175 wizyt

92,551 zapytań

141,393 odpowiedzi

319,523 komentarzy

61,936 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...