• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Mój program nie konvertuje "string" do "TStrings *"

Object Storage Arubacloud
0 głosów
138 wizyt
pytanie zadane 26 czerwca 2017 w C i C++ przez MsMaciek123 Pasjonat (24,760 p.)
zamknięte 2 lipca 2017 przez MsMaciek123

Siemanko, moim problemem jest ten tekst " Cannot convert 'string' to 'TStrings *' "

Mój kod:

 

    fstream CA;
    CA.open("File1.txt",ios::out | ios::in | ios::app);
    getline(CA,txt);
    Form2->PoleChatowe->Lines=txt;
    CA.close();


Error: " [C++ Error] Unit1.cpp(77): E2034 Cannot convert 'string' to 'TStrings *' "

 

komentarz zamknięcia: Mam odpowiedź
komentarz 26 czerwca 2017 przez criss Mędrzec (172,590 p.)
Nie wiem czego nie rozumiesz. Masz czarno na białym napisane o co chodzi.

Czym jest PoleChatowe? Jakiego jest typu, bo chce zajrzeć w dokumentacje? (swoją drogą powinieneś takie informacje zamieszczać w pytaniu)

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 26 czerwca 2017 przez j23 Mędrzec (194,920 p.)
wybrane 26 czerwca 2017 przez MsMaciek123
 
Najlepsza
Form2->PoleChatowe->Lines->Add(txt.c_str());

 

komentarz 26 czerwca 2017 przez MsMaciek123 Pasjonat (24,760 p.)
Dzięki. Dzięki.Dzięki.Dzięki.Dzięki.Dzięki.Dzięki.Dzięki.Dzięki.Dzięki.Dzięki.Dzięki.Dzięki.Dzięki.Dzięki.Dzięki.Dzięki.Dzięki.Dzięki.Dzięki.Dzięki.Dzięki.Dzięki.Dzięki.Dzięki.Dzięki.Dzięki.Dzięki.Dzięki.Dzięki.Dzięki.Dzięki.Dzięki.Dzięki.Dzięki.Dzięki.Dzięki.Dzięki.Dzięki.Dzięki.Dzięki.Dzięki.Dzięki.Dzięki.Dzięki.Dzięki.Dzięki.Dzięki.Dzięki.Dzięki.Dzięki.Dzięki.Dzięki.Dzięki.Dzięki.Dzięki.Dzięki.Dzięki.Dzięki.Dzięki.Dzięki.Dzięki.Dzięki.Dzięki.Dzięki.Dzięki.Dzięki.Dzięki.Dzięki.Dzięki.Dzięki.Dzięki.Dzięki.Dzięki.Dzięki.Dzięki.Dzięki.Dzięki.Dzięki.Dzięki.Dzięki.Dzięki.Dzięki.Dzięki.Dzięki.Dzięki.Dzięki.Dzięki.Dzięki.Dzięki. DZIAŁA
komentarz 26 czerwca 2017 przez MsMaciek123 Pasjonat (24,760 p.)
Teraz Mi nietworzy pliku :(
3
komentarz 26 czerwca 2017 przez j23 Mędrzec (194,920 p.)
No i co ja mam z tym zrobić?
komentarz 26 czerwca 2017 przez MsMaciek123 Pasjonat (24,760 p.)
Ja używam C++ borland 6 (tego co ma  Pan Mirosław Zelent) i myśle ,że może być inny kod do tworzenia plików?
komentarz 26 czerwca 2017 przez j23 Mędrzec (194,920 p.)
Po pierwsze, zmień środowisko na nowsze. Szóstka to staroć, nie wspiera najnowszych standardów C++. Po drugie, używasz strumieni C++, zatem środowisko nie ma tu nic do rzeczy. Może tworzy Ci się plik, tylko w innym miejscu na dysku - tak to już jest ze ścieżkami względnymi.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 638 wizyt
pytanie zadane 8 czerwca 2017 w C i C++ przez (nie)anonymous Nowicjusz (150 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 385 wizyt
pytanie zadane 10 września 2018 w C i C++ przez Archeon Początkujący (480 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 137 wizyt

92,568 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,634 komentarzy

61,956 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...