• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Critical process died windows 10

Object Storage Arubacloud
0 głosów
1,370 wizyt
pytanie zadane 25 czerwca 2017 w Systemy operacyjne, programy przez Aleksis Nowicjusz (120 p.)
Witam
Wczoraj montowalm obrazy w Daemon Tools zdarzalo sie ze otwieralm menadzer aplikacji aby zamknac uruchomione nie potszebne programy.Nagle programy na pasku zadan zamienily sie w biale prostokaty.Komputer uruchomil sie od nowa I klapa.Gdy uruchamia sie pisze ze niepowiodlo sie jest niebieski ekran laduje sie a na dole pisze ze numer bledu to Critical proces died .laduje sie a po zaladowaniu uruchamia I od  nowa to samo z 2 razy .Za trzecim wyskakuje dalej na niebieskim tle odzyskiwanie wybieram zobacz zaawansowane opcje naprawy ------>wiersz polecenia .Widzialm ze tak robili na yt wiec postanowilam sprubowac wpisalm notepad uruchomil mi sie notatnik.nacisenalm otworz plik nie pamietam co potem wybralam ale pojawila mi sie dluga informacja z koncowka
Przeprowadzony test
--------------------------------- - -
Nazwa:stan rozruchu
Wynik Ukonczono pomyslnie
kod bledu 0x0
Czas operacji 0ms
Znaleziono Glowna Przyczyne
----- - - - - - - - - - - - - - -  
Stan rozruchu wskazuje na pomysle uruchomienie systemu operacyjnego
---------------- - - - -   -       -------------------------------
---------------------------------------------------
---------------------------------------------------
Niestety gdy uruchamiam kompiter jest tak samo jak pisalm na poczatlu.Prubowalam naprawe podczas uruchamiania to samo ,stan awaryjny to samo,przywracanie poprzez  
Zapisany punkt .punkt byl jeden a po nacisnieciu pisalo zeby wybrac inny obraz bo ten jest nie odpowiedni
Wpisywalam w wiersze polecen: chkdsk/f
Wyskakiwalo:the type of the file system is NTPS.Cannot lock current arive.
Windows cannot run this checking on this volume because it is write protectet.
Prubowalm rowniez polecenia: power shell
Wyskoczylo is not recognized as an internal or external commend operable program or batch files
Teraz weszlan w jaks opcje mam onekey recovery I mam 3 kroki do zrobienia
1 wybierz zadanie :przywroc z kopi zapasowej partycja systemowa zostanie przywrocona do pierwotnego stanu lub  
Przywroc z kopi zapasowek uzytkownika
Wybierz obraz zrodlowy jest wybrana sc iezka domyslna a na dole
D:/lenovo/onekey app/onekey recovery /backup .wsi
wciskam dalej I pisze plik obrazu jest nieprawidlowy.
 
 
Bardzo prosze o pomoc.Nieznam sie na tym I sama nie dam rady
 
Mam Windows 10

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 234 wizyt
pytanie zadane 26 marca 2018 w Systemy operacyjne, programy przez pebrzosky Obywatel (1,160 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 421 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 734 wizyt

92,572 zapytań

141,423 odpowiedzi

319,645 komentarzy

61,959 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...