• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Nic się nie wyświetla w pliku zaloguj.php

Object Storage Arubacloud
0 głosów
254 wizyt
pytanie zadane 23 czerwca 2017 w Systemy operacyjne, programy przez SeriGog Obywatel (1,510 p.)
zamknięte 24 czerwca 2017 przez SeriGog
Witam

 

Mam pewien problem, mianowicie robiłem system logowania, ale niestety napotkałem problem.

Problem polegał na tym, iż gdy odpaliłem system logowania, wszystko ładnie działało wpisałem login oraz hasło i przekierowało mnie do zaloguj.php i tu zaczął się problem, ponieważ nic nie zostało wyświetlone. Wysyłania kodu zaloguj.php nie ma sensu ponieważ ten sam problem napotkałem z pobraną paczką z odcinka.

Warto dodać, że na darmowym hostingu wszystko śmiga, ale chcę żeby problem został rozwiązany bo nie będę za każdym razem przesyłał pliki na serwer.

 

Pozdrawiam :)
komentarz zamknięcia: Problem rozwiązany

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 23 czerwca 2017 przez Krzysztof Trybuś Mądrala (5,280 p.)
A ty masz zainstalowany i skonfigurowany jakiś serwer lokalny np. XAMPP? Bez zainstalowanego serwera nie ma jak obsłużyć skryptu PHP i stąd ten problem - bez lokalnego serwera żaden skrypt nie wystartuje, chyba że coś źle zrozumiałem.
komentarz 23 czerwca 2017 przez SeriGog Obywatel (1,510 p.)
Tak, mam zapomniałem dodać a to istotne :)

Posiadam XAMPP

 

I odpalam  przez Localhost
komentarz 23 czerwca 2017 przez Krzysztof Trybuś Mądrala (5,280 p.)
edycja 23 czerwca 2017 przez Krzysztof Trybuś
Nie wiem... A masz skonfigurowany/ podłączony pod program Interpreter? Na przykład, jeżeli korzystasz z PhpStorm, podłączasz go tak jak na tym filmie https://www.youtube.com/watch?v=J-jn6yi3x0c

Właściwie wszystko powinno grać....może lokalizacja jest zła - stawiałbym na złe osadzenie skryptu, ale jak mówisz, iż wszystko działa na hostingu.
komentarz 24 czerwca 2017 przez SeriGog Obywatel (1,510 p.)
Dzięki miałem mały problem z interpreterem :D
0 głosów
odpowiedź 23 czerwca 2017 przez mitsuukurinaa Bywalec (2,790 p.)
PHP z tego co wiem działa tylko na serwerze.  więc kup sobie hosting za 5 zł na proserwer
komentarz 23 czerwca 2017 przez SeriGog Obywatel (1,510 p.)
Tak, wszystko fajnie, ale wolę żebym miał wszystko na xamppie, bo tak to muszę za każdym razem jak zapisze przesłać pliki na serwer.
komentarz 23 czerwca 2017 przez mitsuukurinaa Bywalec (2,790 p.)
no to mówię, nie lepiej zainwestować 5 zł w serwer na miesiąc i nie będziesz mieć z tym problemu? wgrasz raz i si, odpali zawsze i wszędzie

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 1,658 wizyt
+1 głos
0 odpowiedzi 243 wizyt
pytanie zadane 3 marca 2019 w PHP przez polonez11212 Początkujący (350 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 657 wizyt

92,539 zapytań

141,382 odpowiedzi

319,476 komentarzy

61,928 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...