• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Czy karta graficzna do wymiany?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
140 wizyt
pytanie zadane 23 czerwca 2017 w Sprzęt komputerowy przez Kikser Nowicjusz (120 p.)
edycja 23 czerwca 2017 przez Kikser

Cześć dziś czyściłem komputer (odkurzaczem, wiem że to możliwe że przez to) i zaczął nieprawidłowo działać o chodzi o to że dopóki nie włączam żadnej gry tylko korzystam z przeglądarki itp nic się nie dzieje a gdy włączam grę wyskakuje taki oto błąd (zdjęcie z googl ale ta sama treść u mnie się wyświetla lecz po polsku)  albo dzieje się coś takiego jak w tym filmie (autorski) https://www.youtube.com/watch?v=Wd_UCIJChXQ dodam jeszcze że karta graficzna to r9 380 a system to windows 8.1

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 23 czerwca 2017 przez Muhin Gaduła (4,120 p.)
Jeśli dobrze widzę, to na filmiku pod koniec widać artefakty. Mogłeś uszkodzić kartę w jakiś sposób podczas czyszczenia, ale na wszelki wypadek sprawdź czy wszystko dobrze styka, czy zasilanie jest dobrze wpięte. Najlepiej wyjmij tą kartę i przeczyść slot w której siedzi.
komentarz 23 czerwca 2017 przez Kikser Nowicjusz (120 p.)
tak zrobię a jaśli nie pomoże to do wymiany ? nic już nie zrobię ?
1
komentarz 23 czerwca 2017 przez David Sundkikngs Obywatel (1,180 p.)
Może spróbuj podłączyć monitor np do HDMI .Może uszkodziłeś tylko DP .Spróbował bym też zainstalować nowe stery to tego Readona
komentarz 23 czerwca 2017 przez Kikser Nowicjusz (120 p.)
niestety nie posiadam w monitorze wejscia hdmi a mam najnowsze stery do niego dziś aktualizowałem lecz nie pomogło
1
komentarz 23 czerwca 2017 przez David Sundkikngs Obywatel (1,180 p.)
kup przejsciówke
komentarz 23 czerwca 2017 przez Kikser Nowicjusz (120 p.)
na hdmi to samo się dzieje
1
komentarz 24 czerwca 2017 przez Muhin Gaduła (4,120 p.)
A poczyściłeś to wszystko dokładnie? Jeśli to nie pomogło to nic już z nią nie zrobisz.
komentarz 24 czerwca 2017 przez Kikser Nowicjusz (120 p.)
A da radę ją jakoś naprawic w serwisie i czy opłacalne będzie to ?

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 187 wizyt
pytanie zadane 8 sierpnia 2020 w Sprzęt komputerowy przez Szogunek Początkujący (320 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 292 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 1,223 wizyt
pytanie zadane 15 stycznia 2020 w Sprzęt komputerowy przez BIREXD Obywatel (1,180 p.)

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,554 komentarzy

61,939 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...