• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Jak połączyć 2 takie same zdjęcia w pionie?

0 głosów
111 wizyt
pytanie zadane 22 czerwca 2017 w Grafika i multimedia przez Krzysiek_34 Gaduła (4,040 p.)
zamknięte 22 czerwca 2017 przez Krzysiek_34

Witam.

Wiecie jak połączyć 2 takie same zdjęcia w pionie?

Zdjęcie ma format PNG z przezroczystym tłem. Chciałbym, aby 2 takie same zdjęcia były połączone ze sobą w pionie nie naruszając ich przezroczystego tła.

Obecnie korzystam z Photoshopa online, który widać, że ma duże możliwości i jest wygodny w obsłudze. Potrafię przy pomocy tego photoshopa online robić inne rzeczy, które akurat nie są mi przydatne. Nie mam na kompie zainstalowanego ani Photoshopa ani GIMP-a. Mam Corela, ale niestety nie czyta zdjęć w png.

Oto link do tego Photoshopa:

http://pixlr.com/editor/

Czy da się to zrobić przy pomocy tego Photoshopa online?

komentarz zamknięcia: Problem został rozwiązany.

1 odpowiedź

+2 głosów
odpowiedź 22 czerwca 2017 przez mitsuukurinaa Bywalec (2,810 p.)
wybrane 22 czerwca 2017 przez Krzysiek_34

Najlepsza
Jedno zdjęcie na jednej warstwie, drugie zdjęcie na drugiej warstwie, prześwietlenie i dopasuj. O ile o to Ci chodzi
komentarz 22 czerwca 2017 przez Krzysiek_34 Gaduła (4,040 p.)
OK, dzięki.

Podobne pytania

+1 głos
2 odpowiedzi 260 wizyt
pytanie zadane 24 czerwca 2017 w Java przez Wittano Początkujący (460 p.)
0 głosów
4 odpowiedzi 119 wizyt
pytanie zadane 12 kwietnia 2018 w Grafika i multimedia przez Kamil110501 Bywalec (2,440 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 93 wizyt
pytanie zadane 20 listopada 2016 w Grafika i multimedia przez jurekogórek Nowicjusz (130 p.)
Porady nie od parady
Możesz ukryć, zamknąć lub zmodyfikować swoje pytanie, za pomocą przycisków znajdujących się pod nim. Nie krępuj się poprawić pochopnie opublikowanego pytania czy zamknąć go po uzyskaniu satysfakcjonującej odpowiedzi. Umożliwi to zachowanie porządku na forum.Przyciski pytania

64,181 zapytań

110,581 odpowiedzi

231,742 komentarzy

46,956 pasjonatów

Przeglądających: 246
Pasjonatów: 11 Gości: 235

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...